Christian Heritage College

Christian Heritage College

Christian Heritage College

Введення

Christian Heritage College є повністю акредитованим приватним постачальником вищої освіти, який знаходиться в місті Каріндейл, штат Брісбен, і прагне створити християнську альтернативу вищій освіті. Починаючи з бачення, народженого заслуженим професором Брайаном Міллісом у 1986 році, Christian Heritage College існує, щоб переосмислити, як ми думаємо про процвітання людини, покликання, покликання та інтеграцію віри та навчання у всіх сферах людської діяльності.

У Christian Heritage College ми пристрасно віримо, що для навчання потрібен процес становлення та цілісного розвитку. Тому курси Christian Heritage College це не просто здобуття ступеня або спеціального набору навичок для майбутньої роботи (настільки важливого, як вони важливі), а, швидше, розвиток цілих людей.

Christian Heritage College спеціалізується на курсах на рівні ступенів, які формують люди та роблять люди. Наші курси викладає винятковий персонал, який інтегрує віру у навчання на курсах у п’яти галузях - бізнес, освіта, гуманітарні / гуманітарні науки, соціальні науки та міністерства. Незважаючи на те, що наші курси викладаються з християнської точки зору, ми вітаємо студентів з усіх верств та традицій.

Розташування

  • Carindale

    322 Wecker Road, 4152, Carindale

    Запитання