Chicago State University College of Health Sciences

Chicago State University College of Health Sciences

Chicago State University College of Health Sciences

Введення

Привітальний лист декана

Дякуємо за зацікавленість програмами коледжу наук про здоров’я ХСС. На нашому факультеті працюють кваліфіковані клініцисти та передові фахівці в галузі охорони здоров'я, які допомагають готувати, виховувати та розвивати лідерів у галузі медичних наук, які впливають на надання медичної допомоги.

Факультет розробив сувору навчальну програму з інноваційними аудиторіями, змодельованими / реальними клінічними практикумами та досвідом на базі громади, щоб задовольнити потреби в галузі охорони здоров’я різноманітної системи охорони здоров’я.

Вирішуючи своє майбутнє як медичний працівник, ви можете вибрати з повного набору загальновизнаних, акредитованих навчальних програм, від студентів до аспірантів. Вас чекає видатний освітній досвід, який збагатить ваше життя та покращить ваші кар’єрні можливості у постійно зростаючій галузі охорони здоров’я. Під час перебування в коледжі наук про здоров’я ви можете долучитися до широкого кола науково-дослідницьких робіт наших шановних викладачів та співробітників.

Ми широко відомі завдяки:

 • відмінне викладання
 • відмінне середовище для навчання студентів
 • інноваційні дослідницькі програми
 • широке залучення громади.

Коледж наук про здоров'я охоплює міську місію. Ви зможете скористатися багатим культурним середовищем за допомогою польових робіт та досвіду стажування. Ми співпрацюємо з одними з найкращих закладів охорони здоров’я та медичними центрами в районі Чикаголенда.

Запрошую вас переглянути наш веб-сайт, ознайомитись з багатьма аспектами Коледжу наук про здоров'я тут, в Чиказькому державному університеті. Ми сподіваємось допомогти вам у досягненні ваших освітніх та професійних цілей завдяки кар’єрі в галузі охорони здоров’я.

З найкращими побажаннями на початку навчальної подорожі!

З повагою,

Тайра Дін-Ослі

Доктор Тайра Л. Дін-Ослі, EdD, APRN, FNP-BC

Виконуючий обов'язки декана коледжу наук про здоров'я

Голова кафедри медсестер

Розташування

 • Chicago

  South Cottage Grove Avenue,9601, 60628, Chicago

  Програми

  Запитання