Keystone logo
Chicago State University

Chicago State University

Chicago State University

Введення

2

Чиказький Державний університет відзначатиме своє стоп'ятдесятирічний в 2017 році. Chicago державний університет відкрив свої двері в якості підготовки вчителів школи в дірявому залізничних вантажних автомобілів в Блу-Айленд, Іллінойс 2 вересня 1867 року. Сьогодні, на відміну від цього, університет є повністю акредитована громадськості, міської установа, розташоване на 161-живописних акрів в житловому масиві на Southside Чикаго. Протягом першого року свого заснування, CSU надійшов 62 студентів. В даний час число студентів складає майже 7,200.

Шлях з тих пір до цих пір були відзначені зміни. Протягом більш ніж 140 років, ХСС змінила свою назву, фокус, управління і місце розташування. Але з кожним переходом, університет зберіг зір своєї освітньої місії і розширення своїх послуг в Чикаго і навколишні його громади.

1

Сьогодні CSU управляється Радою опікунів, що призначаються губернатором штату Іллінойс. п'ять colleges- медичних наук університету, мистецтва і науки, бізнесу, освіти і Фармація - пропонують 38 студентів і 30 аспірантів з видачею диплома програм. Крім того, ХСС має Відділ безперервної освіти і нетрадиційних програм, які досягають до товариства з курсів підвищення кваліфікації, дистанційне навчання і програми не в обмін на кредит.

З моменту свого скромного походження, Чикаго державний університет перетворився в видатний, на національному рівні визнаного університету, який забезпечує утворення на додану вартість для всіх, хто входить в його священних залах. Послідовно розвивається, щоб відображати стан справ в найсучасніших тенденцій в галузі вищої освіти, Чикаго державний університет готує студентів для досягнення успіху в двадцять першому столітті.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Запитання