Charlotte Christian College and Theological Seminary

Charlotte Christian College and Theological Seminary

Charlotte Christian College and Theological Seminary

Введення

Доктор Едді Г.Грігг - засновник Charlotte Christian College and Theological Seminary . Будучи впевненим, що Бог хоче, щоб він започаткував євангельську школу після середньої освіти для підготовки служителів для здійснення урбанізації Божого Царства та необхідності викладати Боже Слово, не дивлячись на те, як Бог дихав, доктор Грігг почав шукати тих, хто бажав допомогти у здійсненні цього бачення.

Він звернувся до друзів, доктора Майкла Б. Стіна та доктора Даніеля П. Кірка, щоб долучитися до цих зусиль разом із церквою, якій він служив, Баптистською церквою «Нове життя», яка з ентузіазмом уклала унікальне партнерство з ембріональною установою та надала їй місце зустрічі. протягом перших шести років.

Charlotte Christian College and Theological Seminary - це академічна установа, яка прагне до глобального просування Євангелія Ісуса Христа та Його церкви за допомогою освітньої підготовки. Charlotte Christian College and Theological Seminary є розвиток лідерів слуг з високою академічною підготовкою, міжособистісними навичками та моральною конституцією. Ми прагнемо, щоб кожного учня відправили у світ підготовленим, навченим та оснащеним для виконання Великого доручення.

Розташування

  • Charlotte

    East Independence Boulevard,7520, 28227, Charlotte

    Запитання