Keystone logo
© Carrianna Field
CEUPE

CEUPE

CEUPE

Введення

МІСІЯ

CEUPE полягає в тому, щоб навчити своїх студентів шляхом 100% практичного навчання та власної онлайн-методики, яка називається "Випускники", що стосується їх людського виміру, щоб гарантувати їм швидке та ефективне включення у світ праці або оновлення знань, що покращують та зробіть свій професійний профіль більш конкурентоспроможним.

VISION

CEUPE - це Інтернет-школа бізнесу на іспанській мові, що має міжнародні посилання, як за педагогічну методологію, так і за відмінну якість своїх навчальних програм.

ЦІННОСТІ

Є три переконання CEUPE яке воно підносить до філософії праці та цінностей:

1. - Кожна людина має право на навчання та доступ до якісних програм, особливо тих, що мають обмежені ресурси, для яких CEUPE - Європейський центр аспірантури та бізнесу пропонує широкий спектр програм прямої фінансової допомоги для навчання. Вся підготовка, яку вона проводить, є якісною, глобальною та соціально відповідальною, надаючи їй справедливі та етичні цінності.

2-е. - Персоналізація шляхом адаптації навчальної пропозиції до кожного студента, оскільки кожен з його учнів унікальний, і саме таким чином він поводиться з ними, персоналізуючи їх навчальні дії за допомогою навчальних посібників, стимулюючи їх активну співпрацю та сприяючи розвитку мережевих відносин та міжособистісних стосунків для отримання негайно застосовних результатів у вашій щоденній діяльності.

3-е - співчуття, тому що весь час вся команда людей, що CEUPE до складу CEUPE прагне, поставивши себе на місце студента, краще зрозуміти їхні навчальні потреби та запропонувати їм найкращі рішення.

Розташування

  • Madrid

    Costanilla de San Pedro, 2, 28005, Madrid

    Запитання