Keystone logo
© Carrianna Field
CEU Abat Oliba Universitat

CEU Abat Oliba Universitat

CEU Abat Oliba Universitat

Введення

Університет Abat Oliba CEU бере свій початок в Університетському центрі Abat Oliba CEU, який створив фонд San Pablo CEU у 1973 році через угоду про приєднання та співпрацю з Університетом Барселони. Він почав заняття на своєму першому місці, на авеню Пірсон у Барселоні, у 1974 році, і з тих пір він підготував понад 8500 випускників університетів.

У 1993 році він переїхав до кампусу Bellesguard і, як навчальний центр вищої освіти Abat Oliba CEU, тепер викладає всі ступені в галузі права та ділового адміністрування та менеджменту, а також перший цикл ступеня в галузі економіки.

Через десять років новий Університет Абат Оліба CEU був визнаний Законом 20/2003 від 4 липня парламенту Каталонії, створивши два центри в Барселоні: факультет соціальних наук та Політехнічну школу інженерії.

Принципи та місія

У Преамбулі правил організації та діяльності Університету Абата Оліби CEU, опублікованої в номері 266 BOE від 4 листопада 2011 року, ця установа визначається таким чином: «Університет Абата Оліби CEU є
приватний некомерційний університет, який підтримується Фондом університету Сан-Пабло-СЕУ, ініціативою Католицької асоціації пропагандистів (ACdP).

Він приймає статус юридичної особи фонду під назвою Fundació Privada Universitat Oliba CEU, який був заснований 23 листопада 2002 року та був зареєстрований у Реєстрі фондів Женералітату Каталонії 23 червня 2003 року.

Universitat Abat Oliba CEU є академічною установою, визнаною Законом 20/2003 від 4 липня парламенту Каталонії відповідно до статті 27.6 Конституції Іспанії та статті 172.2 Статуту автономії Каталонії та в рамках статті 101 Закону 1/2003 від 19 лютого про університети в Каталонії.

Університет Abat Oliba CEU народився з Центру університетських досліджень (CEU), роботи Католицької асоціації пропагандистів, зведеної у світлі думок отця Аяли про формування людей, наділених надприродним духом та моральним ідеалом, у служба добра. спільно, під вирішальним поривом Слуги Божого Анхеля Еррера Оріа».

Чому USP CEU?

визнання НААБ

У 2015 році Університет CEU San Pablo отримав міжнародну сертифікацію від Національної ради з акредитації архітектури для наступного професійного ступеня в галузі архітектури.

FabLab Madrid CEU (Центр бітів і атомів MIT)

EPS має лабораторію цифрового виготовлення FabLab Madrid CEU, яка належить до глобальної мережі Центру лабораторії бітів і атомів Массачусетського технологічного інституту (MIT). Центр виконує архітектурні та інженерні проекти у співпраці з іншими університетами світу.

Перша школа журналістики в Іспанії

Факультет гуманітарних наук і комунікаційних наук був першим, хто запропонував ступінь журналістики в Іспанії, і є єдиним, який пропонує можливість отримати повний ступінь бакалавра англійською мовою.

Один з найкращих приватних університетів Іспанії

Університет CEU San Pablo є другим найкращим приватним університетом у Мадриді та четвертим в Іспанії згідно з рейтингом газети El Mundo.

Особливості кампусу

Університет Абата Оліба CEU, розташований у Барселоні, є одним із трьох приватних університетів із соціальною ініціативою, які складають освітню групу CEU, засновану Католицькою асоціацією пропагандистів. Офіційно визнаний університетом у 2003 році, він має понад сорок років досвіду надання вищої освіти.

Його нинішня структура складається з трьох факультетів (права та бізнесу; комунікації, освіти та гуманітарних наук; і психології), на яких викладаються бакалаврат та магістратура. Однією з найбільш визначальних особливостей університету є задоволеність його студентів і високий рівень працевлаштування його випускників, як продемонстрували різні дослідження незалежних організацій.

Міжнародна мобільність

Служба робочого місця та зайнятості відповідає за спрямування студентів в університеті Abat Oliba CEU та полегшення їхнього переходу від класу до світу праці. У цьому дусі ми пропонуємо банк робочих місць, який співпрацює з більш ніж 5000 компаніями.

Відноситься до компетенції проректора з питань студентів.

Мовна служба

Університет Abat Oliba CEU прагне пропонувати відмінну мовну підготовку студентам, як офіційними мовами Каталонії, так і іноземними мовами. Наша відданість багатомовності є ключовою в нинішньому контексті глобалізації. В UAO CEU ми хочемо, щоб наші студенти усвідомлювали важливість міцної підготовки мов, а також потребу в консолідованих комунікативних навичках.

Бібліотека

Бібліотечна служба покликана підтримувати навчальну та дослідницьку діяльність, а наша головна місія – задовольняти освітні та наукові потреби університету. Бібліотека є членом Консорціуму послуг каталонських університетів, що дає змогу переглядати Колективний каталог каталонських університетів (CCUC) і отримувати доступ до широкого спектру бібліографічних ресурсів онлайн.

Бібліотека, заснована в 1975 році, входить до таких бібліотечних мереж:

 • CCUC. Колективний каталог каталонських університетів
 • РЕБІУН. Іспанська мережа університетських бібліотек
 • Мережа бібліотек Фонду Сан-Пабло
 • ADLUG. Група користувачів Amicus / Dobis Libis

Психологічне консультування

Консультаційно-психологічна служба (SAP) доступна для студентів та викладачів університету. Його основна місія полягає в тому, щоб забезпечити:

Навчальні та персональні рекомендації для студентів

 • Підтримка при труднощах у навчанні, підвищення академічної успішності та інформація про методику навчання.
 • Психологічне консультування з особистих проблем.
 • Підтримка нових студентів з труднощами адаптації.
 • Поради для студентів із функціональним розмаїттям, пропонуючи інформацію про адаптацію з точки зору методології, яку вони можуть вимагати залежно від свого діагнозу та ступеня складності.

  Прийом

  Прийом ступеня

  Університет Abat Oliba CEU здійснює власний 100% процес вступу онлайн, який доповнює PAU або будь-який інший офіційний шлях доступу до університету. У цьому процесі здібності та здібності кандидатів оцінюються щодо обраної професії. Він базується на вступному онлайн-тесті*, який потрібно проходити паралельно з тестом на вибірковість і який можна зробити перед тестами PAU.
  * Учні, які отримали оцінку рівну або більшу за 8 на першому курсі середньої школи, будуть звільнені від вступних іспитів.

  1. Опрацювання Заявки
  2. Вступні випробування
  3. Документація для подання
  4. Повідомлення попереднього прийому
  5. Бронювання місць
  6. Передача файлів і розпізнавання кредитів
  7. Запит на навчальну допомогу
  8. Прийом і реєстрація

  Вступ до магістратури та аспірантури

  Університет Abat Oliba CEU здійснює 100% безкоштовний онлайн-процес вступу, під час якого оцінюються здібності та здібності кандидатів щодо обраного ступеня післядипломної освіти. Нижче наведено кроки, які потрібно виконати, щоб подати запит на допуск:

  1. Опрацювання Заявки
  2. Процес вступу
  3. Вхід і бронювання
  4. Реєстрація

  Міжнародний вступ до бакалаврату

  Університет Abat Oliba CEU здійснює власний 100% процес вступу онлайн, який доповнює PAU або будь-який інший офіційний шлях доступу до університету. У цьому процесі здібності та здібності кандидатів оцінюються щодо обраної професії. Він базується на вступному онлайн-тесті*, який потрібно проходити паралельно з тестом на вибірковість і який можна зробити перед тестами PAU.

  1. Опрацювання Заявки
  2. Вступні випробування
  3. Документація для подання
  4. Повідомлення попереднього прийому
  5. Бронювання місць
  6. Запит на навчальну допомогу
  7. Прийом і реєстрація

  Міжнародний вступ до магістратури та аспірантури

  Перш ніж почати процес вступу, уважно прочитайте наступні інструкції:

  Університет Abat Oliba CEU здійснює 100% безкоштовний онлайн-процес вступу, під час якого оцінюються здібності та здібності кандидатів щодо обраного ступеня післядипломної освіти. Нижче наведено кроки, які потрібно виконати, щоб подати запит на допуск:

  1. Опрацювання Заявки
  2. Процес прийому
  3. Вхід та бронювання місць
  4. Реєстрація

  Стипендії та фінансування

  Допомога для бакалаврату

  Понад 80 років група CEU працює над університетською освітою молоді. Саме іспанський приватний навчальний заклад вкладає найбільше коштів у стипендії та допомогу. Він добровільно бере на себе завдання, щоб жоден із його студентів, маючи достатню спроможність і мотивацію, не припинив здобувати університетський диплом з економічних причин.

  Університет Абат Оліба CEU прагне до культури зусиль та вдосконалення. Ми віримо в цінність надання можливостей кожному, хто має мету і прагне її досягти.

  Ми пропонуємо всім нашим студентам можливість подати запит на допомогу в навчанні на основі їхніх академічних здібностей, особистих і економічних обставин через Програму допомоги в навчанні (PAE) для бакалаврату або Програму допомоги в навчанні магістра (PAEM) для студентів офіційних ступенів магістра та програми спеціалізації, засновані на знижках і державній і приватній допомозі.

  У нас також є нагороди та стипендії, які фінансуються за рахунок наших ресурсів і внесків установ, які співпрацюють.

  Допомога для навчання в аспірантурі

  CEU UAO щорічно пропонує програму Study Aid для студентів магістратури, аспірантури та спеціалізації (PAEM) на основі знижок на реєстраційний внесок.

  Ця програма, як вказує її назва, допомагає покрити витрати на магістратуру, аспірантуру та спеціалізацію. Нагороди коливаються від 10% до 50% від загальної суми програми та присуджуються на основі успішності студента, його або її зв'язку з UAO CEU та його або її сімейного становища.
  Кінцевий термін подання цих заявок – за п’ятнадцять календарних днів до початку кожної програми.

  Допомога PAEM не може накопичуватися одна з одною, а також не може застосовуватися до плати за управління CEU.

  CEU Підтримка студентів з обмеженими можливостями

  Понад 80 років група CEU працює над університетською освітою молоді. Саме іспанський приватний навчальний заклад вкладає найбільше коштів у стипендії та допомогу. Він добровільно бере на себе завдання, щоб жоден із його студентів, маючи достатню спроможність і мотивацію, не припинив здобувати університетський диплом з економічних причин.

  Університет Абат Оліба CEU прагне до культури зусиль та вдосконалення. Ми віримо в цінність надання можливостей кожному, хто має мету і прагне її досягти.

  Ми пропонуємо всім нашим студентам можливість подати запит на допомогу в навчанні на основі їхніх академічних здібностей, особистих і економічних обставин через Програму допомоги в навчанні (PAE) для бакалаврату або Програму допомоги в навчанні магістра (PAEM) для студентів офіційних ступенів магістра та програми спеціалізації, засновані на знижках і державній і приватній допомозі.

  У нас також є нагороди та стипендії, які фінансуються за рахунок наших ресурсів і внесків установ, які співпрацюють.

  Допомога на проживання

  Персональний підхід до всіх студентів, які потребують проживання. Ви можете звернутися до інформаційної служби, щоб дізнатися про місце проживання, яке найкраще відповідає вашим потребам. Нові студенти університету Abat Oliba CEU можуть обробити свій запит на допомогу з проживанням у терміни, встановлені в календарі прийому.

  У випадку з викладачами, студентами короткострокового перебування, студентами літніх курсів, іноземними студентами чи студентами курсів підвищення кваліфікації ви можете запитати інформацію про наш вибір альтернативного житла, яке включає готелі, спільні квартири або приватні будинки під наглядом.

  Рейтинги

  Університети ЦЄУ посідають 6 місце в національному рейтингу

  Times Вища освіта

  Times Higher Education (THE) оприлюднило результати свого рейтингу світових університетів 2021. Видання, яке виходить уже майже 20 років, оцінює якість університетів у всьому світі. У цьому новому випуску університети CEU займають 6 місце серед іспанських закладів і входять до 500 найкращих у світі. До рейтингу THE World University Ranking 2021 увійшли 1527 університетів у 93 країнах.

  Університети в усьому світі оцінюються шляхом зважування їх діяльності в 5 сферах: навчання; дослідження; кількість цитувань їхніх наукових публікацій; міжнародний персонал, студенти та дослідники; та передача знань промисловості. Загалом у цих 5 областях вимірюється 13 показників. Для цього видання були проаналізовані відповіді на опитування понад 22 000 науковців, серед інших джерел. Що стосується досліджень, рейтинги THE Rankings вивчили 13,6 мільйонів публікацій і понад 86 мільйонів цитат протягом п’яти років, отриманих на основі бібліометричних даних Elsevier.

  Міжнародний світогляд

  З точки зору інтернаціоналізації свого персоналу, студентів і дослідників, університети CEU займають 4 місце в національному масштабі, при цьому частка іноземних студентів становить у середньому 19% загалом і перевищує 30% у випадку CEU UCH у Comunidad Valenciana. Університети CEU також входять до 10 найкращих університетів Іспанії за такими аспектами, як співвідношення кількості співробітників і студентів (11,5) або гендерне співвідношення в популяції студентів (63:37).

  Університети CEU — CEU San Pablo (Мадрид), CEU Cardenal Herrera (Валенсія, Ельче та Кастельон) і Abat Oliba CEU (Барселона) — є частиною Fundación Universitaria San Pablo CEU, найбільшої приватної освітньої групи в Іспанії. Група пропонує навчання на всіх рівнях, від дошкільного до аспірантури.

  Перший іспанський приватний університет, який увійшов до рейтингу молодих університетів

  Університети CEU, включаючи наш університет, є найвищими приватними університетами Іспанії, які беруть участь в останньому випуску рейтингу молодих університетів, який складається Times Higher Education.

  Цей рейтинг ставить університети CEU на 113 місце у світі. Це означає, що ми є другим найкращим закладом серед іспанських закладів і найкращим серед приватних університетів.

  Ця видатна позиція закріплює добрі результати, яких навчальна група досягає в різних рейтингах, які підтримує Times Higher Education. Зокрема, рейтинг молодих університетів оцінює університети в усьому світі, яким менше п’ятдесяти років, за такими параметрами, як кількість студентів, співвідношення викладачів/студентів, кількість іноземних студентів і співвідношення чоловіків і жінок серед студентського контингенту. У випуску 2021 року взяли участь 475 вишів.

  Розташування

  • Barcelona

   Carrer de Bellesguard, 30 Barcelona, España, 08022, Barcelona

  Запитання