Keystone logo
CESTE, Escuela Internacional de Negocios Магістр фінансового менеджменту
CESTE, Escuela Internacional de Negocios

Магістр фінансового менеджменту

Zaragoza, Іспанія

9 Months

Іспанська

Request pace

Request application deadline

Oct 2024

EUR 12 200 / per course

Купажований, Дистанційне навчання, На кампусі

Введення

Революція в інструментах фінансування та покриття ризиків разом із трансформацією традиційної парадигми банків і страхових установ у бік нових фінтех-компаній, що розвиваються, підкреслили важливу роль фінансового менеджменту.

У CESTE ми готуємо вас отримати посаду фінансового менеджменту, розвиваючи необхідні управлінські та керівні компетенції та навички за допомогою практичної методології та експертного викладацького складу з предмету.

За допомогою магістра фінансового менеджменту від CESTE ви будете готові протистояти будь-яким викликам у світі фінансів і досягнете глобального бачення, яке вам потрібно як професіонал.

Завдяки надзвичайно практичній методології, заснованій на реальних історіях успіху та викладаній активними професіоналами великих компаній та інвестиційними менеджерами, ви опануєте фінансовий менеджмент компаній, корпоративні фінанси та консультації.

Отримайте два ступені магістра фінансового менеджменту від CESTE

Однією з великих переваг навчання в CESTE є те, що наприкінці навчання ви отримаєте два ступені, які відкриють вам двері на ринок праці в Іспанії та за її межами.

Магістр фінансового менеджменту

Офіційна британська кваліфікація Уельського університету Трініті Сент-Девід (UWTSD)*. Офіційна назва Європейського простору вищої освіти.

Майстер в області фінансового менеджменту

Власна назва від CESTE, Escuela Internacional de Negocios .

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Карєрні можливості

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання