Keystone logo
CESTE, Escuela Internacional de Negocios Магістр даних та штучного інтелекту
CESTE, Escuela Internacional de Negocios

Магістр даних та штучного інтелекту

Zaragoza, Іспанія

34 Weeks

Іспанська

Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 7 350 / per course

Дистанційне навчання

Введення

Магістр наук про дані та штучний інтелект народився з метою активізації використання ШІ як послуги для бізнесу.

Технологічний вибух великих даних і штучного інтелекту призвів до сильного попиту на фахівців з обробки даних. У цій професійній сфері тенденція до зростання зарплати продовжується через запеклий пошук технологічних талантів у секторах, які трансформуються в цифрові технології, в екосистемі стартапів і через зростання кількості професіоналів, які працюють віддалено на іноземні компанії з дуже високою оплатою. зарплати. Магістр наук про дані та штучний інтелект (MIDS&AI) є дуже вимогливим ступенем магістра для підготовки найкращих професіоналів науки про дані.

Магістр наук про дані та штучний інтелект народився з метою активізації використання ШІ як послуги для бізнесу. Це перший ступінь магістра в Арагоні, який об'єднує технічні знання та бачення їх практичного застосування в бізнесі. MIDS&AI є еталонним ступенем магістра в Арагоні, а також на національному та міжнародному рівнях, завдяки рівню викладацького складу, вимогам, які висуваються до студентів у такій повній міждисциплінарній розробці навчальних програм, а також використаній практичній методології кейсу.

Цей ступінь магістра стосується не того, чи є ви молодшим чи старшим профілем, це те, що кожна людина отримує те, що їй потрібно, завдяки персоналізованому моніторингу відповідно до їхньої ситуації.

У цій магістратурі ви отримаєте технічні інструменти, бізнес-бачення та навички лідерства та трансформації, які змусять вас розвиватися до найкращої професійної версії.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Відгуки учнів

Про Школу

Запитання