CEPT University

CEPT University

CEPT University

Введення

CEPT University зосереджений на розумінні, проектуванні, плануванні, побудові та управлінні середовищем існування людини. Його навчальні програми спрямовані на формування вдумливих фахівців, а його дослідницькі програми поглиблюють розуміння населених пунктів. CEPT University також здійснює консультативні проекти з метою досягнення мети зробити середовища проживання більш придатними для життя. Своєю освітою, дослідженнями та консультаційною діяльністю CEPT прагне покращити вплив професій середовища існування на збагачення життя людей в селах, містах та містах Індії.

Університет складається з п'яти факультетів. Архітектурний факультет був заснований як «Школа архітектури» у 1962 р. Він зосереджений на дизайні у приватній сфері. Факультет планування, орієнтований на планування у суспільній сфері, був створений у 1972 році як «Школа планування». Технологічний факультет, який зосереджений на інженерії та будівництві, був створений у 1982 році як «Школа будівельних наук і технологій». Факультет дизайну був створений у 1991 році як «Школа дизайну інтер'єру». Він стосується інтер’єрів, ремесел, систем та продуктів, пов’язаних із середовищем існування. Факультет менеджменту був створений у 2013 році і зосереджений на управлінні середовищем існування та проектами.

CEPT University отримав свою назву від "Центру екологічного планування та технологій". CEPT та різні школи, які до нього входять, були створені Ахмедабадським освітнім товариством за підтримки уряду Гуджарату та уряду Індії. Уряд Гуджарату включив CEPT як університет у 2005 р. У 2007 р. Комісія з грантів університету визнала CEPT University відповідно до розділу 2 (f) Закону про УГК 1956 р. Департамент наукових та промислових досліджень (DSIR) уряду Індії визнає університет як науково -промислова дослідницька організація (SIRO).

Розташування

  • Ahmedabad

    University Road, 380009, Ahmedabad

    Запитання