Centro Universitário UNA

Centro Universitário UNA

Centro Universitário UNA

Введення

65056_0.jpg

на

З живою і інноваційний підхід, ми є шостий рік, Кращий приватний університет центр гірничорудної і 7-й рік поспіль, Кращий приватний університет Центр BH; за оцінкою IGC (Загальний індекс курсів), опублікованому Міністерством освіти (INEP / MEC) в березні / 2017 року - головний національний показник якості вищої освіти в Бразилії.

Наша позиція як центр Mine Кращий приватний університет є результатом прихильності твердим професійного і людського розвитку наших студентів.

Ми маємо більш ніж 50 програм бакалаврату, в тому числі бакалавра, студентів і технологічне закінчення школи, і багато хто з них забиті в Student Guide квітня Editora (в 62 зірок в редакції 2017 року Керівництва) і Університет Фолья де Позиціонування Сана-Паулу - ОРФ.

Наша програма майстер пропонує понад 60 спеціалізованих курсів і два ступені магістра в галузі управління та соціального управління, освіти і місцевого розвитку, входить в число кращих в Бразилії освіти персоналу координації Вищу Improvement (CAPES).

Прихильність і пристрасть

Вся ця робота застосовується вчителів, майстрів і лікарів визнаною академічної компетентності і ринку, за підтримки досвідчених співробітників і захоплені освіти. Обидва отримують повну підтримку Єдиним, як навчання і підвищення кваліфікації, а також вся увага до людини і особистим.

Ми є одним з 100 кращих місць для роботи в Бразилії, на 6-й рік поспіль (2011, 2012, 2013, 2014, 2015 і 2016), обраний GPTW інститут / журнал Times. У 2016 році дослідження, проведене GPTW також були обрані 2-й кращою компанією для роботи в Мінас-Жерайс, в «більш ніж 1000 співробітників.» І в 2017 році, ми розглянули другий рік поспіль краща компанія для жінок, щоб працювати в Бразилії.

Протягом всієї нашої 56-річний досвід роботи в сфері вищої освіти, який відзначається 20 жовтня, прибув в 2016 році з 16 одиниць в Мінас-Жерайс і Гояс, розташований в Белу-Орізонті, Бетім, впорядкованість, каталанська, граф, Дівінополіс, Нова Serrana, Pouso Алегрі, Sete Lagoas і Uberlândia.

Ці досягнення стали можливими тільки з і щоденним зобов'язанням по створенню навчально-надихаючу середовища навчання, яка пробуджує в людях пристрасть до повноцінного життя і поважати особливості кожного.

Місія, бачення і цінності

При ефективну участь і безпосередньому внесок понад 2000 осіб, в тому числі викладачів і співробітників, ми побудували нашу місію і бачення, у великій приклад того, як можна будувати майбутнє Уна колективно.

 • Місія

Transform країну освіти, компетентно і пристрасть, надихаючи наших студентів, викладачів і співробітників, щоб реалізувати свої мрії і потенціал як окремих осіб, фахівців і агентів соціальної трансформації.

 • Вид

Для того, щоб бути визнаним як вищого навчального закладу вищого навчального впливу країни, цінує за якість освіти, фахівець в області розвитку і технологічність своїх студентів і випускників.

 • Наш статут цінностей

Una побудував свою Хартію цінностей, з п'ятьма основними принципами, якими керуються всі рішення установи. Це справжній компас, який буде рухатися все до реалізації мрії відомою нашої місії, яка полягає в перетворенні країни в галузі освіти, підготовки фахівців для ринку праці, керуючись етичним поведінкою і громадянської поставою, через академічні знання і адміністративні та впровадження сучасних методів навчання.

 • Співпраця - Для того, щоб співпрацювати є для спільної роботи в здорових відносинах взаємозалежності до загальних цілей і взаємній вигоді. Співпраця зміцнює командний дух, солідарність, і провокують нашу здатність обмінюватися інформацією, знаннями та досвідом.
 • Прозорість - це практика відповідає і подвійна істини і цілісності, що має на увазі узгодженість між тим, що ви думаєте і що ви робите, приймаючи у уваги думки інших.
 • Повага - це бути в курсі своїх прав і обов'язків, а також іншої, розуміння і прийняття індивідуальних відмінностей і забезпечення нашого розгляду людських цінностей.
 • Зобов'язання - Він дивиться за межі особистих інтересів, інтереси інших і установи, які беруть на себе зобов'язання побудувати кращого світу.
 • Інновації - це зробити по- іншому. Розвивати здатність уявляти, що не існує. Це ставить під сумнів рутини і звички. Ви навчитеся жити з невідомим, різні, дивно і ново. Це перетворює мрію в реальність.

Розташування

 • Belo Horizonte

  Rua dos Guajajaras, 175 - Centro, , Belo Horizonte

Запитання