Keystone logo
© Domus Academy
Centro Studi Panta Rei

Centro Studi Panta Rei

Centro Studi Panta Rei

Введення

Centro Studi Panta Rei

Для інтеграції між психологією, медициною та неврологією

Професійна асоціація Centro Studi Panta Rei була заснована у 1997 році в провінції Комо (Італія) за бажанням Фоглі Манзілло Марії Крістіни (психолог, психотерапевт та доктор), яка зареєстрована в Реєстрі психологів Ломбардії (№ 03/4845) та Реєстру Лікарі провінції Комо (№ 6539) та Насті Нунціо (психолог і психотерапевт) зараховуються до Реєстру психологів Ломбардії (№ 03/4998), Центр був створений за бажанням двох психотерапевтів (Насті Нунціо та Фоглія Манзільо Марія Крістіна) виросла разом протягом років університету та наступних 4 років аспірантури і тимчасово вийшла заміж.

Назва навчального центру не було обрано випадково. Фраза "Панта Рей" відразу посилається на давньогрецьку філософію та на конкретного філософа Геракліта. Фраза зазвичай перекладається на італійську мову як "Все тече" або "Все стає". Він був обраний тому, що він добре підходить як для нашого життєвого вибору, так і нашого предмету.

Ми зробили "все, що змінює", точку відліку для нашого життя. Фактично, ми домовилися про це: "Якщо щось у нашому житті нас не задовольнить, варто спробувати це змінити". Ми не хотіли жити жалем того, що не мали сміливості.

Як молоді люди, не задоволені тим місцем, де ми жили (колишня "Кампанія Фелікс"), ми вирішили прийти на північ, ми вибрали Комо, абсолютно невідоме місце: ми знали, що за це рішення ми б заплатили або заробили Спочатку ми багато заплатили, в певний час занадто багато, але тоді, з часом, ми були щасливі як прийняте рішення, так і вдалося перенести біль і побудувати наш Центр. після закінчення цегли, з нескінченним терпінням, наш невеликий проект зростає. Наш досвід не відрізнявся від психотерапевтичного шляху з передбачуваними труднощами розірвати деякі коріння, щоб висаджувати нові, з спробами знести і перебудувати, перетворити і згладжуйте, розширюйте та змінюйте свій горизонт. На нашу думку, ми не можемо представити себе пацієнтам, не маючи сміливості змінювати те, що нам не сподобалося. чи могли б ми керуватися іншою людиною в дорозі, яку ми уникли від себе?

І тому ми намагаємось втілити те, що навчила наша професія, і добре використовувати інструменти, які нам наділив.

Спосіб, яким ми дивимося на зміни, не екстремальні, як ніщо, що характеризує нас. Ніяка екстремальна перспектива не належить нам. Ми переконані, що зміна занадто багато, як не змінюється.

Наша місія

Нам подобається науковий дух, оскільки він потенційно демократичний, має колективну душу, відкритий для зміни в інтересах знань. Ми пишемо "потенційно", тому що наука виробляється вченими, які є людьми, і вносять наші слабкі місця в наукову сферу.

Ми любимо психологію, медицину та неврологію. Нас дуже приваблює здатність людини зіткнутися з складними ситуаціями, щоб вийти після важкого удару. Ми любимо стійкість (здатність людини зіткнутися з неминучими труднощами життя з конструктивним духом). Саме тому ми вивчали предмети, згадані вище, і сповнені захоплення новими відкриттями немислимих неврологічних наук для більшої частини старої науки, яка виступає проти цього і досі не інтегрує нові відкриття в його щоденну клінічну практику.

Ми хочемо піклуватися про інших (не маніпулювати чи експлуатувати інші, або адвокати причин, втрачених на початку, увага!). Ми вважаємо, що доброякісні соціальні відносини - це гарне благодатне місце для спокою людини. Це для нас.

Природа є ще одним нашим інтересом. Ми намагаємось менше забруднювати, рециркулювати краще, використовувати компостування в нашому домі, купувати "нуль кілометрів" їжі від місцевих виробників, заохочувати методи органічного сільського господарства, скористатися прогулянкою, щоб очистити шлях (болі в назад дозволяючи).

Наші основні інтереси:

психологія

Хоча ми спеціалізуємося на пізнавально-поведінковій психотерапії, яка є основою нашої професійної підготовки, ми прагнемо визнати їх гідне місце в психологічних клініках багатьма іншими підходами. Це робить наші поради консультуванням "стимулюючими" та "залученнями" як для студентів, так і для вчителів, але також "складними".

медицина

Страх, відчувається обома і психологією.

Дослідження були і залишаються захоплюючими для Марії Крістіни, яка бере участь у великій дорозі через серйозні проблеми зі здоров'ям, які бачили її як студента, так і хворої жінки, госпіталізованої в різні відділення.

Це робить причину страждань, якщо ми іноді спостерігаємо ставлення до медицини, що не зовсім відповідає тому, що хочеться бути "елегантністю та професіоналізмом медичної професії".

неврологія

Любов до функціонування тіла і розуму видно в їх найвищому вираженні в інтересах нейронауки, на підставі якого є сучасні дослідження з формування мозкових ланцюгів протягом життя та пластичності тієї ж самої. Існують відкриття непідтверджених і контрастних сценаріїв століття в медицині та "класичної" неврології на здатність мозку перепрограмувати і вирішувати негаразди, які трапляються, навіть якщо це є наслідком інсульту, який стався років тому. Перспективи дуже перспективні для майбутнього захворювань та неврологічних станів, які століттями незмінними.

Розташування

  • Milan

    PIAZZA IRNERIO, 2 , 20146, Milan

Запитання