Keystone logo
Centro De Estudios Financieros CEF Професійний магістр у галузі великих даних та цифрової трансформації компанії
Centro De Estudios Financieros CEF

Професійний магістр у галузі великих даних та цифрової трансформації компанії

Madrid, Іспанія

12 Months

Іспанська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 8 400 / per course

Дистанційне навчання, На кампусі

Введення

Цифрова трансформація в сфері компанії – явище, яке не можна зупинити. У середовищі дедалі більшої конкуренції та гіперпрофесійності, бути в авангарді технологій є єдиним способом досягти успіху на роботі.

Сфера цифрової трансформації зачіпає всі сфери діяльності компанії та всі без винятку сектори. І в рамках цих трансформаційних процесів є елемент, який представляє справжню конкурентну перевагу: правильне управління даними.

Великі дані стали модним словом на організаційній арені. Останніми роками найбільш затребуваними компаніями є посади спеціаліста з великих даних у сфері компанії. За даними Всесвітнього економічного форуму, у своїй доповіді «Майбутнє робочих місць», до 2022 року 85% компаній впровадять технології великих даних.

Цей попит на професіоналів важко задовольнити, оскільки існує подвійна прірва в пошукових профілях: з одного боку, технічні профілі, що спеціалізуються на великих даних, зазвичай не мають практичних знань у сфері бізнесу; з іншого боку, професіонали в різних сферах діяльності компанії рідко мають необхідні технічні знання.

Важливо розуміти, що великі дані та цифрова трансформація стосуються не лише навчання платформи, а особливо їх практичного застосування для конкретних інтересів компанії.

У цьому контексті CEF.- запускає свій професійний магістр у галузі великих даних та цифрової трансформації компанії, який переслідує мету навчання студентів у цьому подвійному аспекті, як технічному, так і діловому, щоб покращити зростання їхньої зайнятості.

Результат програми

Ідеальні студенти

Навчальний план

Карєрні можливості

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання