Centre for Postgraduate Studies in Orthodontics of the Valley of Anahuac (Centro de Estudios de Posgrado en  Ortodoncia Valle de Anahuac)

Centre for Postgraduate Studies in Orthodontics of the Valley of Anahuac (Centro de Estudios de Posgrado en Ortodoncia Valle de Anahuac)

Centre for Postgraduate Studies in Orthodontics of the Valley of Anahuac (Centro de Estudios de Posgrado en  Ortodoncia Valle de Anahuac)

Введення

Центр післядипломної освіти з ортодонтії Валле -де -Анауак - це заклад, який викладає спеціальність з ортодонтії стоматологічним хірургам, випускникам стоматології, стоматологам та стоматологам.

Ця установа розпочала свою роботу 9 серпня 1984 року.

Ми дбаємо про підготовку наших студентів як фахівців у галузі ортодонтії, здатних виконувати ідентифікацію, діагностику та план лікування будь -якого типу неправильного прикусу, а також необхідне ортодонтичне та щелепно -лицеве ​​ортопедичне лікування.

У дослідженнях, проведених SSA, підраховано, що 87 % стоматологів країни займаються загальною практикою, 13 % - з певною спеціальністю, з яких лише 3 % належать до ортодонтії. Це свідчить про брак людських ресурсів у країні в області ортодонтії, здатних виконувати лікування, спрямоване на вирішення проблем неправильного прикусу.

В рамках навчальної програми на рівні бакалаврату ортодонтія займає дуже невелике місце, зосереджуючись на необхідності її вивчення на рівні аспірантури; Через це багато стоматологів намагаються виправити неправильні прикуси, не маючи ні найменшого уявлення про принципи ортодонтії, тим самим викликаючи ще більші проблеми, які неможливо виправити пізніше.

Розташування

 • México

  Avenida Sendero Divisorio,200, 67195, México

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання