Keystone logo
Centrale Nantes

Centrale Nantes

Centrale Nantes

Введення

Дотримуючись традицій французьких інженерних шкіл ( grandes écoles d'ingénieurs ), Centrale Nantes , заснована в 1919 році, готує універсальних інженерів до дуже високого науково-технічного рівня. Оснащені сильною управлінською культурою, вони здатні розміщувати наукові предмети в глобальному контексті, включаючи проблеми навколишнього середовища та суспільства.

Як член Ecoles Centrales Group (Лілль, Ліон, Марсель, Нант і Париж), Centrale Nantes надає навчальну програму найвищої якості для ретельно відібраних студентів. У кампусі Нанта навчається понад 2000 студентів.

Наші широкі зв'язки з провідними університетами світу відкривають міжнародні можливості для навчання. Школа належить до однієї з найексклюзивніших мереж, яка постійно розширюється, зокрема в Індії, Японії, Бразилії та Росії.

Крім цього відомого навчання, за підтримки численних потужних інституційних та промислових партнерств Centrale Nantes проводить академічні та прикладні дослідження світового рівня. У школі дослідження та освіта завжди йшли рука об руку. Наукові курси належать до сфери досліджень педагогічного колективу школи, і вони проводять свої дослідження в шкільних лабораторіях. Цей осмос між освітою та дослідженням буде цінним, корисним і гарантією якості вашого навчання в Centrale Nantes .

Інновації та підтримка

У Centrale Nantes ви будете в гармонії з економічним світом, у самому серці інновацій. У дусі інноваційних досліджень, підприємництва та практичного застосування наше навчання зіткнеться з основними викликами 21-го століття, поєднуючи теорію та "роблення".


Centrale Nantes має два основних інструменти для інновацій та творчості : неперевершені дослідницькі платформи (об’єкти для тестування в океані, динамічні та статичні випробування, швидке виробництво, випробувальні стенди для двигунів тощо) та інкубатор із 20-річним досвідом підтримки стартап-проектів. Оскільки інженер розробляє продукти для суспільства, ви дізнаєтесь, як працюють компанії, і розвинете свою здатність створювати, розвивати та керувати ними. Для тих із вас, хто хоче відкрити власну компанію, бізнес-інкубатор Centrale Audencia ensa Nantes готовий допомогти.

Що для нас найважливіше, крім передачі знань, це підтримати вас у ваших особистих планах і планах кар’єрного розвитку, незалежно від того, чи вони вже чітко визначені, чи ще не розглядаються. З цієї причини кожна програма навчання відрізняється, а коучинг, який ви отримаєте тут, сприятиме вашому особистому зростанню та розвитку кар’єри.

Доступ до найсучасніших технологічних платформ

Як джерело інновацій та відкритості, Centrale Nantes забезпечує міцні зв’язки з промисловістю та користується репутацією досконалості в усьому світі. Дослідницькі підрозділи школи володіють експериментальним обладнанням, яке є унікальним у своїх галузях, зокрема у морській гідродинаміці, механіці рідини, цивільному будівництві, краш-тестах, віртуальній реальності, робототехніці та машинобудуванні. Дослідницькі лабораторії повністю інтегровані в освітню програму школи, щоб забезпечити навчання через дослідження для студентів інженерів і збагатити їхню підготовку, надаючи їм доступ до індуктивної педагогіки в лабораторіях і дозволяючи тим, хто починає свою кар’єру в науково-дослідних роботах, підготуватися до свого навчання. майбутні обов'язки.

Ось пропозиція першокласної міжнародної магістерської програми Centrale Nantes : 6 міжнародних магістратур (курси викладаються англійською мовою) з 14 спеціалізаціями:

Місто та місто:

 • Атмосфера, вода та довкілля
 • Архітектура, атмосфера, місто

Машинобудування:

 • Advanced Composite, Engineering and Science
 • Розширений виробництво
 • Енергетика та рух
 • Обчислювальна механіка

Контроль та робототехніка:

 • Розширені робототехніка
 • Обробка сигналу та зображення
 • Системи управління

Цивільна інженерія:

 • Матеріали та конструкції в їхньому середовищі

Промислове будівництво:

 • Agile Factory Management
 • Спритне та підключене підприємство

Морська техніка:

 • Гідродинаміка для інженерії океану
 • Атлантичний майстер з експлуатації суден та військово-морської техніки

Особливості кампусу

Практична інформація

Міжнародний офіс допомагає іноземним студентам виконати адміністративні вимоги та отримати житло поблизу кампусу. Centrale Nantes також пропонує багато заходів через різні клуби та асоціації.

  Стипендії та фінансування

  СумаКінець терміну надання заяв
  Elite Scholarship3,000 EURFebruary 29, 2024

  Розташування

  • Nantes

   Ecole Centrale de Nantes International Relations Office 1 rue de la Noé BP 92101

  Запитання