Central University of Mexico (Universidad Central de México)

Central University of Mexico (Universidad Central de México)

Central University of Mexico (Universidad Central de México)

Введення

У 1998 р. Спочатку була створена Школа інженерії та комунікації (EIYC) з трьома ступенями: промислова інженерія, обчислювальна техніка та дизайн та візуальна комунікація. На технічному рівні була кар’єра: комп’ютерний технік та технік перекладу з англійської мови.

У 1999 р. EIYC отримав записи про офіційну достовірність досліджень ступенів бакалавра в галузі державного бухгалтерського обліку та психології та трьох кар'єрних стажів для роботи: відповідального секретаря, двомовного та обчислювального. У 2000 році Школа інженерії та зв’язку відкрила свої освітні служби з п’ятьма ступенями, двома технічними кар’єрами та трьома кар’єрними курсами.

У березні 2002 р. Фонд мультидисциплінарної освіти з питань освіти (FEMAC), з метою офіційного оформлення асоціації та прагнення надати підтримку зростанню закладу, став головною моральною та економічною підтримкою закладу.

У 2003 році Школа інженерії та зв'язку зазнала зміни назви, ставши Центральним інститутом Мексики. Згодом реєстрацію було отримано перед Генеральним управлінням професій для видачі відповідних професійних сертифікатів.

У 2006 році в результаті колегіальної роботи Міжвідомча комісія з підготовки кадрів у галузі охорони здоров’я (CIFRHS) отримала сприятливий технічний висновок щодо плану та навчальних програм за ступенем психології з метою видання відповідні назви сфери охорони здоров’я.

У 2007 році разом із визнанням, яке вже мав заклад, було отримано ще чотири визнання офіційної чинності навчання, два - для отримання ступеня бакалавра та два - для ступеня магістра. Два нових бакалаврських визнання отримали фінанси та інформаційні технології; а також ступінь двох магістрів з технологічних інновацій та комунікаційних наук.

З лютого 2010 року установі було присвоєно назву Центральний університет Мексики, назва, яку він офіційно підтримує.

Розташування

  • Puebla City

    Calle Francisco Javier Mina Oriente,#819, 72030, Puebla City

    Запитання