Central South University of Forestry & Technology

Central South University of Forestry & Technology

Central South University of Forestry & Technology

Введення

Центральний південний лісотехнічний університет і технологія

Заснований у 1958 році, Центральний Південний університет лісового господарства та технологій (CSUFT) розвинувся у своєрідний і мультидисциплінарний університет, що складається з дев'яти дисциплін, включаючи науку, техніку, сільське господарство, гуманітарні науки, економіку, право, управління, освіту та мистецтво «Екологія, лісове господарство та технології зеленої промисловості» - її конкурентні переваги. Вона має мобільні пост-докторські науково-дослідні станції та дозвіл на надання докторських ступенів.

Розташований в Чанша, столиці провінції Хунань, CSUFT є вищим навчальним закладом, який підтримується народним урядом провінції Хунань і Китайською державною адміністрацією лісового господарства .

115232_CSUFT0021.jpg

Університет займає загальну площу 92 га , в якій площа будівлі складає 1,01 млн. Кв. М, і має загальну вартість основних засобів, що дорівнюють 2,38 млрд. Юанів, обладнання для навчання і навчання.

У університетському містечку навчаються близько 30 тисяч студентів денної форми навчання і 1541 викладачів на повний робочий день . Університет має п'ять мобільних пост-докторських науково-дослідних станцій, пропонує п'ять докторських програм і 16 магістерських програм першокласних дисциплін, сім категорій магістерських ступенів.

Вона також може похвалитися відмінними та конкурентними науковими та дослідницькими платформами, які представляють національний просунутий рівень, такі як Польові спостереження та експериментальні станції на національному рівні, Національна інженерна лабораторія екологічного застосування лісового господарства в Південному Китаї та Інститут зеленого розвитку Хунань.

З моменту свого заснування 59 років тому університет вирощував понад 160 тис. Старших спеціалізованих талантів. Випускники виступали в якості впливових гравців у суміжних галузях, включаючи лісове господарство, захист навколишнього середовища та меблеву промисловість.

Центральний південний лісотехнічний університет (CSUFT) має дуже різноманітну спільноту з сильною міжнародною атмосферою. Протягом останнього десятиліття численні студенти з декількох десятків країн, включаючи Росію, Великобританію, Францію, Фінляндію, Німеччину, Іспанію, Італію, США, Канаду, Мексику, Киргизстан, Казахстан, Республіку Корея, Японію, Таїланд, В'єтнам, Пакистан, Гана та Нігерія вирішили вивчати та продовжувати навчання в CSUFT.

115222_CSUFT6.jpg

У жовтні 2013 року Центральний Південний університет лісового господарства та технологій (CSUFT) був заснований Бангорським коледжем CSUFT (далі - Bangor College) з Бангорським університетом у Великобританії після затвердження міністерства освіти Китаю. Впроваджуючи режим підготовки талантів та систему навчальних програм з Бангорського університету у всіх відносинах, обидва університети поділяють різноманітні навчальні ресурси, включаючи викладацький склад та навчають студентів відповідно до британської системи вищої освіти. Всі спеціалізовані курси, що підлягають моніторингу Британської Агенції з контролю за якістю (QAA), наставляються та оцінюються повністю англійською мовою. Студенти, які навчаються в Bangor College, отримають ступінь бакалавра як з CSUFT, так і з Бангорського університету у Великобританії, а також студенти бакалаврату CSUFT.

Мальовничий кампус є хорошим місцем проживання для більш ніж 1100 видів рослинності, причому рівень охоплення зеленою територією перевищує 60%. Її присвоєно звання «Національна модель моделей лісозаготівель» та «Міжнародна одиниця збереження ботанічних садів».

Університетські приміщення добре обладнані для кращого навчання та життя студентів. Квартира для іноземних студентів розташована всередині кампуса, з одномісними номерами та двомісними номерами для Вашого вибору. Згідно з міжнародним стандартом гуртожитку, у кожному номері є ванна кімната в західному стилі, балкон, кондиціонер, холодильник, водонагрівач, телевізор, письмовий стіл, шафа для одягу, наземний телефон і мережевий інтерфейс для комп'ютерів.

Студенти можуть отримати легкий доступ до Інтернету цілодобово у своїй квартирі за рахунок повного покриття WIFI на всьому кампусі. Навколо університету можна легко знайти торгові центри, супермаркети, китайські та західні ресторани, а також фітнес-центри.

115221_CSUFT5.jpg

Крім того, CSUFT користується зручністю в перевезенні з багатьма транспортними засобами, доступними для вас у будь-які напрямки в Чанші і в більшості великих міст по всьому світу, включаючи метро, автобуси, поїзди Maglev, швидкісні поїзди і літаки.

Коротке введення Чанша

Заснований у 1958 році, Центральний Південний лісовий університет

Як столиця провінції Хунань, Чанша знаходиться в центральній глибинці Китаю, мостом між північчю і півднем і зв'язком між Сходом і Заходом. Він розташований на стику осі Схід-Захід річки Янцзи і осі Північ-Південь Пекін-Гуанчжоу. Тому він є важливим вузлом міської агломерації в середній течії річки Янцзи і економічного поясу річки Янцзи. Високошвидкісні залізничні лінії Пекін-Гуанчжоу і Шанхай-Куньмін зустрічаються тут; Служба потягу кулі, що з'єднує Чанша і більшість великих міст Китаю.

Громадський транспорт Чанша дуже розвинений. Чанша володіє п'ятим найбільшим аеропортом в Китаї , аеропортом Хуанхуа, що робить його важливим транспортним вузлом. Аеропорт Хуанхуа та Південний залізничний вокзал Чанша (Високошвидкісний залізничний вокзал) зібрані першою китайською залізничною лінією середньої та низької швидкості. Лінія метро 1 метрополітену Чанша та лінія 2 метро зустрічаються в районі Wuyi, який є найдинамічнішим торговим центром міста Чанша. Інтелектуальна система оренди велосипедів і служба спільного користування автомобілем, що охоплює всю міську зону Чанша, дозволяючи жителям підібрати і повернути велосипед на певному місці, в будь-який час, використовуючи Wechat.

Чанша має 55 вищих навчальних закладів , 97 незалежних наукових установ , 52 академіки Академії наук Китаю та Китайську академію техніки, 14 національних науково-дослідних центрів, 15 національних ключових (інженерних) лабораторій і 12 національних технологічних центрів. Чанша також відомий в Китаї та за кордоном своїми науковими досягненнями, включаючи гібридну технологію селекції рису, суперкомп'ютер Tianhe і принтер 3D-спікання, перший в Китаї.

115219_CSUFT3.jpg

Чанша - "краєвид міста", повний краси . Лісове покриття Чанша досягло 54,71 відсотка. Це національний екологічний будівельний демонстраційний місто та національне лісове місто. Гора Юелу виглядає як вогонь з осінніми деревами клена. Павільйон Tianxin пропонує чудовий вигляд, коли дивиться далеко від нього. Вода Xiangjiang тече вгору на північ, а оранжевий острів спокійно лежить посеред річки Xiangjiang.

Існує також лісопарк Dawei Mountain і гарячий джерело Huitang, а також ряд резиденцій знаменитостей, які є або відомими напрямками туризму або огляду визначних пам'яток, завдяки чому Державна рада України Китай.

Розташування

 • Changsha

  Shaoshan South Road, No. 498, Changsha, Hunan, P.R.China, 410004, Changsha

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання