Keystone logo
© Prague Film School / Ali Shreim
Central European Management Institute (CEMI)

Central European Management Institute (CEMI)

Central European Management Institute (CEMI)

Введення

Ласкаво просимо в майбутнє 100% онлайн -МВА!

Хто ми?

Розташований у самому серці Європи - місті Празі , де перший університет був створений ще у 1348 році, Центральноєвропейський інститут менеджменту ( CEMI ) пропонує унікальні акредитовані у Великобританії 100% онлайн -програми МВА, які викладаються англійською мовою команда досвідчених викладачів університетів з усього світу. Програми МВА в CEMI розроблені відповідно до потреб іноземних студентів та світового ринку праці. Маючи більше 1600 студентів , CEMI належить до найважливіших постачальників онлайн -програм МВА в Європі.

Церемонія випуску нашого студента МВА у Празі

Чому ви повинні обрати нашу школу?

1. Визнана акредитація Великобританії

Ми маємо престижну міжнародну акредитацію від британського органу ASIC (Служба акредитації міжнародних шкіл, коледжів та університетів). Відповідаючи найскладнішим критеріям якості лекцій, лекторів та викладацької практики, ми є єдиним закладом у Центральній Європі, який досяг найвищого рейтингу найвищого інституту ASIC. Ця акредитація діє до травня 2022 року .

2. Міжнародна команда репетиторів

Вашу програму МВА викладатимуть досвідчені викладачі університетів з таких країн, як США , Великобританія , Іспанія , Італія , Франція , Ірландія , Бразилія , Чехія - справді глобальний обмін знаннями, чи не так?

<img class = " image-element img-responsive " title = " Деякі з наших викладачів МВА на <span translate = " no "> " src = "https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit /element/11/118572_MyPost1.jpg "alt =" Деякі з наших викладачів МВА в інституті CEMI "/>

3. Доступне навчання, особистий підхід

Наше навчання починається з 3.956 євро без ПДВ за повну програму МВА (ця пропозиція діє лише до 31.12.2019) . Крім того, ви можете оплачувати навчання до 12 частин . Оскільки програма на 100% онлайн, немає витрат на проживання та проїзд, необхідні для завершення програми. Студенти, які не є членами ЄС, не сплачують ПДВ .

Протягом усього навчання ваш персональний консультант з навчання буде дбати про всі ваші навчальні потреби та проводитиме вас під час навчання - від підготовки договору про навчання до церемонії випуску.

Наше приміщення для студентів заочної форми МВА

Яку користь ви отримаєте від нашого МВА?

 • 84 % наших випускників кажуть, що вони отримали корисні практичні знання та навички під час навчання МВА.
 • 74 % наших випускників отримали вигоду від навчання МВА , вирішуючи конкретні питання та конкретні ситуації на своїй поточній роботі.
 • 73 % наших випускників відчувають конкурентну перевагу та прибуток на ринку праці завдяки ступеню МВА порівняно з людьми, які не мають диплому МВА.
 • 62 % наших випускників кажуть, що вони мають більш високу цінність для компанії, в якій працюють після закінчення МВА.
 • 61 % наших випускників стверджують, що знання їх MBA відкрили нові можливості для їх бізнесу .
 • 58 % наших випускників отримали кращу роботу в іншій компанії або отримали підвищення в компанії, в якій вони фактично працювали.
 • 57 % випускників кажуть, що їх мережа професійних контактів розширилася завдяки навчанню МВА.

Це дослідження дослідницького агентства STEM/MARK було проведено у 2018 році на вибірці опитування 200 випускників МВА з CEMI .

Що наші випускники говорять про свій МВА?

Анастасія Заплеталова, MBA - консультант з продажу та маркетингу , Randstad Holding

Крістіна Стиповіч, МВА - менеджер Центру розвитку кар’єри Амстердамського університету

Крістофер Севіур, MBA - трейдер бункерів, ARTE Bunkering

118528_1-male.jpg

Володимира Баб'якова, МВА - бізнес -директор, Банківський університет Братислави

«Лектори були чудові, це люди з реальним досвідом який вони можуть передати нам і якого можна знайти не в книгах, а в їх цікавих і захоплюючих враженнях. Вихователі були неймовірними. Я відчував, що це професіоналів зі стажем . Я думаю, що всі репетитори були дуже кваліфікованими. Це підштовхнуло мене вперед у сфері стратегічного управління та контролінгу ».

Випускниця МВА Сарка Ріхтерова

Сарка Ріхтерова, МВА - служба обслуговування клієнтів , ArcelorMittal

«Міжнародні лектори з різних дисциплін, їхнє уявлення про певні проблеми та подальше застосування у повсякденній практиці навчили мене бути кращим та ефективнішим членом великої робочої групи . Я відразу почав використовувати багато теоретичної інформації на практиці, і завдяки отриманим знанням я більш рішучий і можу чітко визначити цілі ».

Випускник МВА Іржі Рада

Іржі Рада, МВА - менеджер з продажу , Кенді Гувер

«Я вибрав CEMI для навчання, оскільки він пропонує складну систему електронного навчання, яка дозволила мені поєднати мій напружений робочий графік із навчанням . Можу сказати, що всі репетитори, з якими я спілкувався, справили на мене гарне враження завдяки їх професійній та академічній якості . Однозначно рекомендую навчатись у CEMI . Це було для мене великою перевагою, і це стане хорошим активом для моєї подальшої кар’єри ».

Випускниця МВА Дітта Главачкова

Дітта Главачкова, МВА - податковий радник , довірена особа HLB

«Я був приємно здивований викладачами; Мені сподобалося, що вони суворі, завжди в Інтернеті , дуже підтримують і мотивують , і мені особливо сподобався їхній міжнародний підхід ».

Випускниця МВА Люсі Цискова

Люсі Ціскова, МВА - комерційний директор , бізнес -оренда

«Я бачу найбільшу користь свого навчання у своїй дипломній роботі, в якій я присвятив себе формуванню стратегії на найближчі два роки для компанії, в якій я зараз працюю. Обов’язково рекомендую CEMI своїм друзям та колегам . Я вважаю цей досвід дуже корисним у своїй роботі ! »

Не соромтеся звертатися до нас, ми з радістю відповімо на всі ваші запитання!

119678_mikaorez.jpg

Степан Міка , генеральний директор, CEMI Інститут

119688_KeystoneAJ1.png

Розташування

 • Prague

  Mezi Vodami 639/27 143 00 Prague - Modřany, , Prague

Програми

  Також заклад пропонує:

  Запитання