Keystone logo
China Europe International Business School

China Europe International Business School

China Europe International Business School

Введення

Провідна бізнес -школа в Азії

China Europe International Business School (CEIBS) , спільне підприємство з менеджмент-освіти, було засноване урядом Китаю та Європейським Союзом (ЄС) у 1994 році, а його виконавчими партнерами були Шанхайський університет Цзяо Тонг та EFMD. CEIBS має кампуси в Шанхаї, Пекіні, Шеньчжені, Аккрі в Гані та Цюріху в Швейцарії.

Будучи єдиною в Китаї бізнес-школою, що виникла на основі співпраці на урядовому рівні, CEIBS прагне виховувати відповідальних лідерів, які знаються на "Китайській глибині, глобальній ширині" відповідно до її девізу "Совісність, інновації та досконалість". Лідери центрального уряду Китаю та ЄС відповідно оцінили CEIBS як "колиску чудових керівників" та "зразок для наслідування співпраці між ЄС та Китаєм".

CEIBS пропонує МВА, Фінанси МВА, EMBA, Глобальний EMBA, Гостинність EMBA, Виконавчу освіту та Ph.D. програми. Відома своєю академічною суворістю, CEIBS є першою бізнес -школою на материковому Китаї, яка була акредитована як EQUIS, так і AACSB, і єдиною бізнес -школою в Азії, яка одночасно потрапила до 5 найкращих списків МВА та Financial Times. Програми EMBA.

CEIBS'Команда професорсько -викладацького складу, одна з найкращих в Азії, має унікальне обладнання, щоб забезпечити поєднання глибини Китаю та глобальної ширини як у навчанні, так і в наукових дослідженнях. Майже 70 штатних викладачів, експерти з п’яти дисциплін, представляють понад 10 країн та регіонів світу. Вони приносять багатий досвід викладання за кордоном, досліджень та ділової практики. Щороку школа також запрошує майже 100 викладачів з усього світу для обміну та обміну найновішими знаннями як з Китаю, так і за його межами.

На сьогоднішній день CEIBS налічує понад 22 000 випускників з більш ніж 80 країн світу та надала широкий спектр програм управління для більш ніж 160 000 керівників як вдома, так і за кордоном.

Мімі Тіан / Unsplash

126681_photo-1531545514256-b1400bc00f31.jpg

Спираючись на зарубіжний досвід, CEIBS присвячений поглибленому аналізу ділової практики Китаю. Серед списку найбільш цитованих дослідників з китайських установ 2018 року 9 вчених з категорії бізнесу, менеджменту та бухгалтерського обліку були з CEIBS . Це п’ятий рік поспіль, коли CEIBS відзначається в цій категорії, що є показником дослідницьких можливостей школи у цих галузях.

Ініційована компанією CEIBS , Глобальна платформа справ у Китаї зібрала понад 1200 справ, орієнтованих на Китай, що заклало міцну основу для надання знань про Китай. Дослідження школи, яке знаходиться на верхньому рівні авторитетних рейтингів, поєднує новітню теорію з практичними знаннями. Його дослідницькі центри в курсі постійно мінливої ділової практики у таких життєво важливих сферах, як глобалізація китайських підприємств, інновації та підприємництво, фінтехнології тощо.

Щороку в десятках великих міст Азії, Європи та Африки CEIBS використовує глобальні знання та мудрість для проведення висококласних академічних та галузевих форумів. Ці події зосереджені на ключових галузях та актуальних питаннях, таких як автомобіль, охорона здоров'я, Інтернет, престижні бренди, сімейний бізнес та спадщина, інновації та підприємництво тощо. Відповідно до сучасних тенденцій щодо «масового підприємництва та інновацій», CEIBS запустила Платформу підприємництва (E-Platform) для створення екосистеми підприємництва та інновацій за допомогою потужної мережі випускників школи та глобальних ресурсів, інтегруючи освітні програми, підприємницький коучинг і послуги, інкубація та фінансові послуги в органічну систему, яка супроводжує CEIBS підприємців на кожному кроці, коли вони рухаються вперед, щоб врешті -решт внести свій внесок у китайську стратегію "масового підприємництва та інновацій" та її економічну трансформацію.

За останні 25 років показник CEIBS виріс разом з економікою Китаю. У наступні роки школа продовжуватиме робити акцент на інноваціях, трансформаціях та глобалізації китайської економіки, щоб сприяти глобальному економічному співробітництву.

126682_Info.png

Бачення і місія

Місія CEIBS : Виховувати відповідальних лідерів, які знаються на "Глибина Китаю, глобальна ширина".

CEIBS Бачення: стати найповажнішою міжнародною бізнес-школою, з'єднавши Схід та Захід у навчанні, наукових дослідженнях та діловій практиці та сприяючи соціальному та економічному розвитку Китаю шляхом створення та розповсюдження значних знань.

CEIBS Партнери

На момент створення CEIBS сторонами, що підписали офіційний засновницький договір, були Шанхайський університет Цзяо Тун та Європейський фонд розвитку менеджменту (EFMD). Ці організації продовжують надавати інституційні гарантії, які роблять CEIBS центром передового досвіду управління бізнесом та досліджень в Азії та в усьому світі.

Уже понад сто років Шанхайський університет Цзяотун є одним з провідних університетів Китаю. Вона має великі та давні контакти з бізнесами в країні, і тому може сприяти CEIBS 'відносинам із корпоративним світом Китаю.

EFMD, що базується у Брюсселі, Бельгія,-це глобальна некомерційна організація, що керується членством та займається розвитком менеджменту. Визнаний у всьому світі як орган акредитації для бізнес -шкіл, програм бізнес -шкіл та корпоративних університетів. За підтримки більш ніж 900 членів у більш ніж 90 країнах та регіонах EFMD виступає каталізатором для просування та підвищення досконалості у розвитку управління у всьому світі.

Розташування

 • Pudong

  Hong Feng Lu,699号, 201203, Pudong

 • Beijing

  Building 20, Zhongguancun Software Park, 8 Dongbeiwang West Road, Haidian District, 100193 , Beijing

 • Shenzhen

  Suite 10A, Taihua Wutong Industrial Park, Gushu Development Zone, Hangcheng sub-district, Baoan, 518026 , Shenzhen

 • Zürich

  Zurich Institute of Business Education, Hirsackerstrasse 46, P.O. Box, CH-8810, , Zürich

 • Accra

  5 Monrovia Road, East Legon, , Accra

Програми

Запитання