CEI Escuela de Diseño y Marketing

CEI Escuela de Diseño y Marketing

CEI Escuela de Diseño y Marketing

Введення

136284_136171_rsz_cei_sevilla_interiores_3.jpg

Про нас

CEI - Центр інноваційних досліджень - це школа цифрового дизайну 21 століття, заснована у 20 столітті (1991 рік). Ми є офіційним навчальним центром для Adobe, Apple, IBM, Maxon та Google Partner , що спеціалізується на секторі цифрового маркетингу та дизайну, з офісами в Мадриді, Севільї та незабаром у Лісабоні. Наші курси, магістри та вищі ступені розроблені у чотирьох областях: графічний дизайн , веб-розробка , цифровий маркетинг та цифровий відеомонтаж та постпродукція (VFX) та рух графіка .

Тепер ми знаємо, що ми мали рацію, коли в 1991 році ми вибрали якісну викладання як школу дизайну . Нашою максимою було, є і буде так, що коли закінчиться шкільний термін, учень прекрасно поводиться з техніками, які навчаються під час навчання. З цієї причини переважна більшість тисяч студентів, які пройшли через наші аудиторії, вийшли на ринок праці або покращили свої умови роботи після закінчення навчання в CEI: School of Design .

Маючи в секторі понад 29 років , понад 15 000 підготовлених студентів та команду висококваліфікованих фахівців, ЦЕІ прагне покращити навички своїх студентів, постійно адаптуючись до сильних вимог світового ринку праці. Крім того, наша школа була нагороджена нагородами освітніх досконалості 2018 та 2019 років як найкращий навчальний центр «Обличчя в лице», «Найкраща навчальна програма для професійного введення», веб-сайт «Кращий навчальний центр« Обличчя до обличчя »та« Кращий центр професійної підготовки ».

Наш метод

Ви хочете знати метод CEI: Школа дизайну?

Ось деякі з найважливіших особливостей:

Класні та онлайн-класи

Ми знаємо, що найкращий спосіб засвоїти теоретичні та практичні концепції, які складаються з наших курсів, магістрів та вищих ступенів - це віч-на- віч і постійне перебування спеціалізованого викладача з предмета, який здійснює постійний та особистий нагляд за та керує навчанням студентів, гарантуючи максимальне їх використання.

Однак, завжди маючи намір адаптуватися до потреб та обставин усіх наших студентів, і, перш за все, для тих, хто не може щодня приходити до наших закладів, ми також пропонуємо дистанційне чи онлайн- навчання .

Невеликі групи

Гарна підготовка повинна викладатися в малих групах, оскільки якість викладання підвищується, що призводить до підвищення продуктивності учнів з кожного предмету, розробленого під час курсу або магістра. Найбільша аудиторія в Мадриді та Севільї має місткість для 15 студентів, а найменша - для 8 осіб, причому групи приблизно в 10 чоловік є нормальними.

Гарантована система викладання

Після зарахування студент, якщо вони цього хочуть, має можливість повторити курс, магістерський ступінь або вищий рівень, вже зроблений в CEI: School of Design, повністю безкоштовно, гарантуючи таким чином повне вивчення обраного предмета.

136283_136168_escuela-de-diseno.jpg

Різноманітність розкладів

Саме ми, як Школа, повинні адаптуватися до потреб учнів, а не навпаки. З цієї причини CEI: Школа дизайну має ранкові, обідні та вечірні розклади всіх навчальних занять , щоб зробити найкраще навчання сумісним з будь-яким іншим навчальним чи професійним завданням.

Рада роботи

Після періоду навчання наша Школа не обмежується виключно підтримкою бази даних наших учнів та випускників. Наш 28-річний досвід та контакти в цьому середовищі роблять наш Банк роботи надзвичайно ефективним інструментом для наших студентів для досягнення роботи. Доступно для будь-якої з наших студій , абсолютно безкоштовно.

Письмова гарантія праці

Записавшись на будь-який наш Професійний магістр або Вищий ступінь, Ви зможете скористатися нашою письмовою гарантією праці, за допомогою якої ми зобов’язуємось знайти Вам роботу, пов’язану з Вашим навчанням, протягом періоду, що не перевищує 6 місяців.

Фракціонування кількості ваших досліджень

Ми полегшуємо реалізацію наших курсів, завантажувальних камер, магістрів та вищих ступенів шляхом автоматичного та негайного надання фінансування самим Центром, поділяючи обсяг досліджень прямим дебетом. Ви можете платити за навчання в терміни від 3, 6 або до 10 місяців.

Штаб-квартира

Мадрид

Мадрид ЦЕІ має два простори, розділені на 100 метрів: школа, повністю і виключно присвячена навчанню, а з іншого боку, Coffice, де розміщується шкільна їдальня, зона для коворкінгу для студентів та випускників та простір для проведення семінарів-практикумів, майстер-класів та майстер-класів.

Севілья

ЦЕІ Севілья має нові можливості. Простір майже 300 м2 у центрі міста з багатьма новими можливостями, такими як бібліотека, фотостудія, вітальні та цифрова ілюстрація.

Що включає безкоштовне навчання?

 • 3 години академічної чи професійної орієнтації на одного студента
 • Спільне робоче поле
 • Кілька майстер-класів та семінарів щомісяця
 • Безлімітний диск Google для кожного студента назавжди
 • Онлайн-заняття в дні, які ви не можете особисто відвідувати
 • Можливість обміну між Мадридом, Севільєю та Лісабоном (2020/2021)
 • .Com домен і власний хостинг для кожного студента, протягом року
 • Банк роботи та / або письмова гарантія на роботу
 • Повне або часткове повторення досліджень, якщо студент цього вимагає

Розташування

 • Madrid

  Calle de Rodríguez San Pedro, 2 y 10, 28015 Madrid, , Madrid

 • Seville

  Calle Conde de Cifuentes, 4, 41004 Sevilla, , Seville

  • Madrid

   Madrid, Іспанія

   • Valencia

    Carrer de Santa Teresa, 6, 46001, Valencia

    Запитання