Keystone logo
CEDEU - University Study Center Магістр ділового адміністрування (управління дозвіллям: туризм, готельний бізнес, події)
CEDEU - University Study Center

Магістр ділового адміністрування (управління дозвіллям: туризм, готельний бізнес, події)

Madrid, Іспанія

1 Years

Англійська

Денне навчання

30 Sep 2024

29 Oct 2024

EUR 9 500

Дистанційне навчання, На кампусі

Введення

Сьогодні конкурентний ринок праці вимагає від претендентів вирізнятися з-поміж інших, і міжнародний освітній досвід є ідеальним способом досягти цього. Наявність міжнародного досвіду значно вплине на ваше резюме, оскільки це покаже потенційним роботодавцям вашу мотивацію, незалежність і загальну кваліфікацію. Крім того, володіння іноземними мовами дає змогу студентам отримати більш широкий спектр робіт.

Університетський навчальний центр CEDEU був створений відповідно до чинного законодавства та приєднаний до Університету Рей Хуан Карлос. Це вищий навчальний заклад, чия академічна політика передбачає викладання, дослідження, поширення та створення культури та зв’язків через сучасну академічну та адміністративну організацію, засновану на науковцях високого рівня та освітніх програмах досконалості, відповідно до потреб у комплексному формування студентів ВНЗ, які як професіонали є компетентними на ринку праці та соціально відповідальними.

Університетський центр CEDEU був створений з метою відповіді на навчальні потреби та вимоги окремих осіб і суспільства, тому він прагне до включення, інновацій та досконалості у створенні, передачі, збереженні та застосуванні знань на користь суспільства.

Університетський центр CEDEU має на меті реагувати на соціальний запит. Для досягнення цілей визначено пріоритети для людей і суспільства. CEDEU уповноважений пропонувати офіційне навчання в університетах, ступінь бакалавра та аспіранта, як очне навчання, так і навчання онлайн/на місці.

Якою мовою проводиться курс?

Весь курс викладається англійською мовою, а в рамках курсу пропонуються уроки іспанської мови для тих, хто не говорить іспанською мовою.

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання