Keystone logo
CEDEU - University Study Center Магістр бізнес-адміністрування
CEDEU - University Study Center

Магістр бізнес-адміністрування

Madrid, Іспанія

1 Years

Англійська, Іспанська

Денне навчання

30 Sep 2024

29 Oct 2024

EUR 9 500

Дистанційне навчання, На кампусі

Введення

Сьогодні конкурентний ринок праці вимагає від претендентів вирізнятися з-поміж інших, і міжнародний освітній досвід є ідеальним способом досягти цього. Наявність міжнародного досвіду значно вплине на ваше резюме, оскільки це покаже потенційним роботодавцям вашу мотивацію, незалежність і загальну кваліфікацію. Крім того, володіння іноземними мовами дає змогу студентам отримати більш широкий спектр робіт.

Цілі програми

Цілі цього CEDEU MBA - магістра ділового адміністрування - допомогти студентам домінувати та грамотно використовувати фінанси, економіку та маркетинг. Важливо розвивати їхні видатні професійні академічні здібності з міжнародною перспективою, здатність до управлінського мислення та підприємницькі навички.

Учасник зможе повністю зрозуміти сфери діяльності компанії та навчитися працювати в реальному та глобальному робочому середовищі. Ця програма ідеально підходить для того, щоб впоратися з завданням зайняти керівні посади та зрозуміти можливості різних технологій для трансформації та оптимізації бізнесу. MBA - магістр ділового адміністрування дозволяє студентам мати бачення стратегічного планування та глибокі знання. Цей проектний курс надає міжнародним студентам через навчання на місці систему бізнес-знань високого рівня, яку можна адаптувати до різноманітних бізнес-середовищ, і створює високий рівень розуміння бізнесу та управління.

Якою мовою проводиться курс?

Весь курс викладається англійською мовою, а в рамках курсу пропонуються уроки іспанської мови для тих, хто не говорить іспанською мовою.

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання