Keystone logo
© Carrianna Field
CEDEU - University Study Center

CEDEU - University Study Center

CEDEU - University Study Center

Введення

У контексті суспільства, яке все більше орієнтується на технології , з постійним розвитком, який тягне за собою цей факт, установи, присвячені навчанню, зобов’язані докладати постійних зусиль для адаптації, інновацій та оновлення . у нашій роботі з передачі знань .

З моменту свого створення CEDEU народився з твердою метою бути ефективним механізмом у процесі наближення навчальних потреб бізнес-сектору до повсякденної реальності наших студентів.

Центр підприємництва CEDEU — це не що інше, як результат зусиль наших компаній, які співпрацюють, і нашої власної установи, що призвело до створення спільного простору , де є місце для внеску компанії, університету та студента , місце зустрічі між студент і компанія , в якій Університет виступає господарем.

Дипломи про спеціалізацію, стажування в компанії, сприяння підприємництву, сприяння академічним дослідженням між університетом і компанією тощо. Це лише деякі ініціативи, які є результатом цієї синергії.

Прийом

Процес вступу до офіційних вищих навчальних закладів

 1. Познайомтеся з нашим кампусом Madrid Centro. Ви можете з першого моменту розраховувати на підтримку наших університетських консультантів, які вирішать будь-які питання, що можуть виникнути.
 2. Подайте запит на вступ до офіційного університетського ступеня, який ви хочете. На цьому етапі ми також проведемо співбесіду, під час якої ми оцінимо ступінь вашої участі. Крім того, необхідно надати необхідні документи.
 3. Забезпечте своє місце. Про результати прийому ми повідомимо. Ви повинні оформити своє зобов’язання навчатися в CEDEU, сплативши попередню реєстрацію CEDEU.
 4. Ваш офіційний доступ. CEDEU допоможе вам під час процесу попередньої онлайн-реєстрації в Єдиному окрузі Мадридської громади.
 5. Плата за навчання. !! Вітаю!! Тепер ви можете завершити реєстрацію в CEDEU-URJC, щоб продовжити бажане навчання.

Процес вступу до офіційних ступенів магістра університету

 1. Познайомтеся з нашим кампусом Madrid Centro. З першого моменту у вас є підтримка наших університетських консультантів, які вирішать будь-які питання, які можуть виникнути.
 2. Надішліть запит на отримання ступеню магістра офіційного університету, який ви бажаєте, надавши необхідну документацію для оцінки вашої кандидатури.
 3. Підтвердьте своє місце. Про результати прийому ми повідомимо. Ви повинні оформити своє зобов’язання навчатися в CEDEU, сплативши попередню реєстрацію CEDEU.
 4. Ваш офіційний доступ. Ми відповідаємо за управління всіма процедурами для вашого офіційного вступу до URJC та подальшого зарахування на вибране навчання.
 5. Плата за навчання. !! Вітаю!! Тепер ви можете завершити реєстрацію в CEDEU-URJC.

Процес прийому на курс

 1. Познайомтеся з нашим кампусом Madrid Centro. З першого моменту у вас є підтримка наших університетських консультантів, які дадуть відповідь на будь-які ваші запитання.
 2. Надішліть запит на участь у програмі, яку ви бажаєте, надавши необхідну документацію.
 3. Плата за навчання. Завершіть процес, підтвердивши свою реєстрацію на вибраній програмі.

Стипендії та фінансування

Інформація про стипендії та допомогу 2023-2024

Доступ до офіційного навчання в університеті не повинен бути перешкодою з економічних причин. CEDEU пропонує своїм студентам стипендії для навчання, що дорівнює або перевищує 60 ECTS, а також різні види допомоги, які дозволяють їм зосередити свою увагу на тому, що їх найбільше цікавить: навчанні.

Надання, розмір, відсоток, анулювання та поновлення стипендій завжди є на розсуд Керівного комітету Центру університетських досліджень CEDEU.Університетський центр CEDEU пропонує навчальні стипендії кожного навчального року для своїх студентів, з конкретними вимогами та умовами яких можна ознайомитися в нашому досьє про стипендії та допомогу, яке наведено нижче, а також отримати додаткову інформацію в нашій службі стипендій.

Стипендії:

 • Академічне досконалість
 • Академічні заслуги
 • Академічний виступ
 • Спільнота CEDEU
 • Колективне членство
 • ПОРАЖИТИ
 • Фонд солідарності
 • Кар'єра
 • Сервантес
 • Співпраця
 • Безперервність

Розташування

 • Madrid

  Calle de José Picón, 7, 28028, Madrid

 • Barcelona

  Carrer de Sabino Arana, 42, 08028, Barcelona

Запитання