CCRP Course

CCRP Course

CCRP Course

Введення

Клінічний науковий співробітник навчального курсу 110 модульних курсів під керівництвом старшого CRA та лікаря 25 років, доктор Камаль. Цей курс забезпечує навчання, досвід, співбесіду, лист листа та зв'язки, необхідні для того, щоб отримати роботу, що контролює клінічні дослідження. Ми пропонуємо клінічних досліджень аспірантів та тренінгів для медичних сестер, випускників бакалаврів наук та міжнародних випускників медичних закладів.

Щороку понад 1,9 мільйона студентів отримують бакалавр наук. Хоча деякі переходять до докторських, магістерських та медичних програм; багато хто готовий почати свою кар'єру. Як новий студент, що звертається до ринку праці науки, ви можете знайти тільки стажування або визнати, що навіть наукові роботи на початковому рівні вимагають 1-2 років досвіду . Більше того, ви можете усвідомити, що багато з цих робочих місць вимагають інтенсивної праці в праці, просто не відповідали вашим очікуванням на ступінь науки. Саме тому слід враховувати кар'єру в якості CRA .

84162_Utennavn.jpg

Клінічний науковий співробітник або координатор керує та контролює клінічні випробування, які проводяться лікарями, медсестрами та іншими науковцями. На відміну від робочих місць, на які ви зараз можете звертатися на ринку, позицію CRA набагато важче отримати. Хоча на ринку існує багато загальних курсів; ми бачили, що багато студентів, які приїжджають до нас, досі не можуть знайти роботу. Це пояснюється тим, що інші курси не доповнюють вашу підготовку досвідом, напрямками, прикладами та зв'язками, необхідними для забезпечення роботи CRA. Ця науково обґрунтована медична позиція може бути зроблена приватно для фармацевтичних компаній, таких як Pfizer, або академічно в медичних школах.

Тим не менш, для тих, хто завжди хотів отримати кар'єру в медицині або мати розрив перед медичною школою ; це наступний крок, щоб почати початок у вашій кар'єрі. Оскільки позиція на відміну від фактично працює в лабораторії і вимагає керівної ролі; ви отримуєте 1-на-1 зв'язок з лікарями та медичним персоналом, що може призвести до кращого застосування медичної школи та інших медичних кар'єрів пізніше.

Найкращий; багато з цих позицій приймають віддалений персонал (а деякі дозволяють подорожувати на 20-100% з повними витратами, включаючи харчування, житло та подорожі, що покриваються) . Це може допомогти вам заощадити гроші, а також збільшити вашу зарплату. CRA з нашим рівнем підготовки може розраховувати складати від $ 7000 до $ 12000 на місяць ; сума, яка не є загальноприйнятою в інших наукових ступенях кар'єри.

Багато CRA дійсно є іноземними лікарями, які вирішили не приймати USMLE або повторювати навчання на місцях. Фактично, деякі з наших студентів приходять до нас відразу після переїзду до США і запитують, що робити з ступенем MBBS в Америці.

На відміну від того, що ви дізналися протягом 3-4 років в університеті або в міжнародній школі; інформація, необхідна для того, щоб стати CRA, спирається на вашу ступінь. Це не повторення будь-якого курсу, який ви взяли в undergrad, і таким чином ми маємо 110 модулів (більше, ніж будь-який інший курс доступні), щоб ви отримали потрібну позицію як CRA. Оскільки ми також надаємо інтерв'ю-тренінги (1-на-1 тренінгові заняття) для кількох турів співбесід, які здійснюють ці компанії; ви можете розраховувати на отримання запиту на співбесіду та проходження всіх турів.

Розташування

 • Norwood

  Norwood, США

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання