Catholic University Santo Toribio De Mogrovejo

Catholic University Santo Toribio De Mogrovejo

Catholic University Santo Toribio De Mogrovejo

Введення

Католицький університет Санто Торібіо де Могровьехо (USAT) - це університет, який пропагує та фінансує Єпископство Чиклайо, у департаменті Ламбаєке, Перу.

Він був заснований єпископом Ігнасіо Марією де Орбегосо і Гойкечеа в 1998 році і є постійним, некомерційним, приватним юридичним університетом на службі громади.

Головною метою USAT є досягнення синтезу між вірою та культурою, що веде до цілісного формування людей та розвитку суспільства. Його університетська спільнота складається з професорів, студентів та випускників, присвячених вивченню, дослідженню та розповсюдженню істини.

У цьому сенсі університет готує фахівців та людей, які демонструють у будь-який час і в усіх сферах повагу до людської особистості та її свободи з толерантністю та здатністю до діалогу; любов до мудрості, навчання ділитися та навчання зі смиренням; і пристрасть до досліджень, будучи споглядальними та глибокими у своїй університетській роботі.

Цей університет у Ламбаєкані відкриває свої двері для всіх, хто розділяє його цілі, і для тих, хто створює принципи, які його надихають, своїми.

Розташування

  • José Leonardo Ortiz District

    Avenida Augusto B. Leguia,2598, 14002, José Leonardo Ortiz District

    Запитання