Keystone logo
Catholic University Of Uruguay includes ISEDE and all schools

Catholic University Of Uruguay includes ISEDE and all schools

Catholic University Of Uruguay includes ISEDE and all schools

Введення

Universidad Católica del Uruguay встановлений у Монтевідео та у кількох містах у глибині, є найстарішим приватним університетом у країні та найбільш розповсюдженим у географічному плані.

Спочатку заснований у 1882 році першим архієпископом Монтевідео Монсом. Маріано Солер знову відкритий і довірений Товариству Ісуса в 1985 році. Католицький університет Уругваю є основною роботою Католицької Церкви в галузі вищої освіти Уругваю. Її прихильність до академічної досконалості, ідеологічного плюралізму, екуменізму та міжрелігійного діалогу зробили її одним із основних суб’єктів культурного життя країни.

З моменту свого народження Католицький університет Уругваю поставив перед собою завдання бути іншим варіантом в університетській освіті. Це призвело її до роботи в раніше занедбаних областях та відігравання інноваційної ролі у розробці нових освітніх методів та в євангелізації культури. Сьогодні, маючи вісім тисяч студентів у своїх аудиторіях та кілька десятків академічних програм, що перебувають у стадії реалізації, він переживає стадію консолідації та стикається з викликом реагування на нові вимоги уругвайського суспільства.

Спілкування знань, формування людини та поширення культури - це наш університетський спосіб служіння.

Розташування

  • Montevideo Department

    Avenida 8 de Octubre,2738, 11600, Montevideo Department

    Запитання