Catholic University of Manizales

Catholic University of Manizales

Catholic University of Manizales

Введення

Як конгрегаційна та церковна робота, від своєї самобутності, вона працює у всебічному навчанні в діалозі з навколишнім середовищем, щоб сприяти соціальним та культурним перетворенням, підтримуваним принципами участі та співвідповідальності, з критеріями якості у міжнародному контексті.

Сприяти цілісному формуванню особистості з гуманістичного, наукового та християнського бачення, висвітленого Євангелієм, Учительством Церкви та конгрегаційною харизмою сестер милосердних домініканок Презентації Пресвятої Богородиці. Це спрямовує академію критеріями універсальності, гуманізації знань, якості та інновацій для побудови нового громадянства як вираження діалогу між вірою-культурою-життям, щоб відповісти на виклики сучасного суспільства в контексті глобалізований світ із соціальним та церковним сенсом.

У 2025 році ми будемо першим варіантом в регіоні, щоб зробити всебічну підготовку видимою з гуманістичної, наукової та християнської перспективи, консолідуючи академічну спільноту, яка, звільняючи персоналізацію, сприяє соціальним, культурним перетворенням і стає національним еталоном та включення та власний капітал.

Розташування

  • Manizales

    Carrera 23,No. 60, 170002, Manizales

    Запитання