Catholic University Of Brasilia -- Universidade Católica de Brasília UCB

Catholic University Of Brasilia -- Universidade Católica de Brasília UCB

Catholic University Of Brasilia -- Universidade Católica de Brasília UCB

Введення

Католицький університет Бразилії (UCB) - єдиний приватний університет у Федеральному окрузі. Це католицький, благодійний та громадський вищий навчальний заклад. UCB знаходиться у віданні Бразильського союзу католицької освіти (UBEC), який був заснований у 1972 р. З метою підтримання католицьких навчальних закладів, забезпечення міцної та якісної освітньої мережі.

Створений 12 березня 1974 року католицький факультет гуманітарних наук (FCCH), який на той час називався нинішнім UCB, був першим навчальним підрозділом, що пропонував три курси: економіка, адміністрування та педагогіка.

З роками, у 1980 р. Факультет організував себе у структуру викладання та цінностей, база якої ставала дедалі міцнішою, що дало змогу встановити Інтегровані факультети Католицького Бразилії (FICB). У 1984 році, із зростанням пропозиції до бакалавратів, Заклад розпочав свої перші курси аспірантури.

У 1994 році католицьке почало визнаватися Міністерством освіти як університет, підтримуючи по суті пропаганду знань, не нехтуючи духовністю, заснованою на християнській етиці. У 1995 році відбулася урочистість встановлення Католицького університету в Бразилії (UCB).

Після темпів експоненціального зростання в 1999 році університет почав пропонувати курс стоматології, а в 2001 році включив медицину до свого портфоліо. У 2005 році розпочалася діяльність студентів в агентствах та молодших компаніях, і студент став центром дії. У 2019 році установа впровадила курс ветеринарної медицини до свого портфоліо.

Розташування

  • Formosinha

    Avenida Circular,75, 73813-170, Formosinha

    Запитання