© Eva Dang
Centre for Alternative Technology

Centre for Alternative Technology

Centre for Alternative Technology

Введення

"Жодна організація не в кращому становищі, щоб доставити навички для вуглецевої майбутньому нульовою, жодна будівля не краща побудований, щоб доставити цю підготовку." Вища школа в КПП є навчальний центр світового класу з більш ніж 35 річним досвідом у практиці сталого розвитку. Заснована в Уельс інституту сталого освіти (WISE) GSE пропонує своїм клієнтам викладання та засоби розміщення, у тому числі:

Велика протаранив землю лекційний зал Приміщення для проведення семінарів та практикумів ЛАБОРАТОРІЇ ДОСЛІДЖЕННЯ ІТ люкс Офіси, кімнати відпочинку та прийомні 24 навчальних спальні з ванними кімнатами Ресторан і бар

WISE є сучасний еко-освітнього закладу. За проектом архітекторів Пет свердло і Девід Леа, це гарне поєднання екологічно свідомих дизайн і передові сталого будівельних технологій. Місце зустрічі чуйно побудовані з низьких втілених енергетичних матеріалів, таких як коноплі та вапна, утрамбованої землі і стійких джерел деревини. Поставка на місці відновлювальних джерел енергії, в тому числі біомаси та сонячної енергії, означає, що WISE є справді стійкий місце для навчання. WISE є 2011 Ріба Нагородами Будівельно-виграв будівлі 2010 року в Daily Telegraph. Харчування і проживання Повний житлові приміщення надаються протягом модулів для участі студентів у приміщеннях на КПП, в тому числі всіх страв. Всі страви будуть в новому ресторані WISE на КПП і вегетаріанець. Спеціальні дієтичні вимоги можуть бути обслужені.

Розташування

  • Machynlleth

    Centre for Alternative Technology, SY20 9AZ, Machynlleth

    Запитання