Keystone logo
CASS European Institute Of Management Studies

CASS European Institute Of Management Studies

CASS European Institute Of Management Studies

Введення

CASS European Institute Of Management Studies CASS (абревіатура CASS Europe) - це інноваційний вищий навчальний заклад із глобальним академічним містечком у Парижі та центром розвитку виконавчої влади в Брюсселі. Він також має партнерські партнерські стосунки з академічними установами в Гані, Тайвані та Чилі, де зараз проводяться його програми. Ця діяльність є правильним відображенням європейського та міжнародного характеру Установи.

CASS Europe акредитована та зареєстрована в Паризькій академії французького міністерства вищої освіти, досліджень та інновацій як приватний некомерційний вищий навчальний заклад (Etablissement privé d'enseignement supérieur libre), який юридично уповноважений надавати вищі освіта у бізнесі, менеджменті та інших галузях, що призводять до кваліфікації англосаксонського типу на рівнях бакалавра, магістра та доктора (доктора філософії), присвоєних установою. Усі програми закладу визнані французьким Міністерством вищої освіти, досліджень та інновацій програмами вищої освіти. Однією з безпосередніх практичних переваг цього визнання є те, що його студенти у Франції мають такі самі права на відповідні пільги із соціального страхування, як і ті, що в державних установах. Заклад знаходиться безпосередньо під адміністративним наглядом Паризької академії французького Міністерства вищої освіти та досліджень.

Відмінною рисою закладу є те, що він забезпечує якісну вищу освіту та підготовку в широкому діапазоні дисциплін, що поєднують академічну строгість та практичну значимість. На додаток до навчальної та навчальної діяльності, заклад також пропонує студентам можливість вивчення двох основних міжнародних мов (крім англійської), що відображає та втілює загальну філософію підготовки керівників, здатних працювати з легкістю та ефективністю в умовах сучасної конкуренції. світовий ринок.

CASS Europe налагодила тісну академічну співпрацю з установами-партнерами в Європі, на Близькому Сході, в Африці, Азії та Південній Америці, які сприяють проведенню курсів, керівництву дисертаційними проектами, а також спільним дослідженням та публікаціям викладачів.

Ми запрошуємо вас ознайомитися з цими веб-сторінками і сподіваємось незабаром привітати вас у нашому закладі.

Розташування

  • Luxembourg City

    Boulevard de la Pétrusse,124, 2330, Luxembourg City

    Запитання