© Carroll University
Carroll University

Carroll University

Carroll University

Введення

Справжній піонер, Carroll University – це перший чотирирічний вищий навчальний заклад Вісконсіна. Наш приватний університет базується на традиціях гуманітарних наук і є лідером у галузі наук про здоров’я. Ми пропонуємо понад 95 напрямків навчання, включаючи різноманітні аспірантури та клінічний докторський ступінь з фізичної терапії. Починаючи з 1846 року, ми готуємо наших студентів жити цілеспрямованим і змістовним життям за допомогою можливостей навчання та досвіду в різноманітному та глобальному суспільстві.

Що означає бути піонером? Це означає бути частиною багатої історії та традицій, які продовжують формувати наше кампусне співтовариство. Це залучення в дусі досліджень і відкриттів, які почалися з нашими засновниками. Піонери прагнуть дізнатися більше про світ, у якому вони живуть, і про те, як вони залишать свій слід, вносячи свіжий погляд. У Carroll ми живемо згідно з набором цінностей, які спонукають нас прагнути до досконалості, розширювати межі та ставитися до тих, кого зустрічаємо, з повагою, добротою та гідністю.

Спільнота, що навчається

Ми пропонуємо вибір, коли мова йде про бакалаврат та магістратуру. Наші студенти займаються своєю пристрастю, готуючись до кар’єри в коледжі мистецтв і наук, коледжі наук про здоров’я, школі бізнесу та школі освіти та соціальних служб. Наш факультет особисто інвестує в успіх своїх студентів. Вони вважають пріоритетом добре їх пізнати, що означає кращу підтримку в досягненні їхніх індивідуальних академічних та особистих цілей. Carroll вирізняється своїм Pioneer Core. Ця унікальна загальноосвітня вимога вплітає міжкультурний акцент протягом усієї академічної кар’єри студента, знайомлячи його з культурами, ідеями та віруваннями, відмінними від їхніх власних.

Ідеальне розташування

Керролл зручно розташований в історичному районі Вокеші, штат Вісконсін, лише за кілька кварталів від чарівного річкового міста, де багато магазинів, ресторанів і місць відпочинку на природі. Ми менш ніж за півгодини їзди від Мілуокі, найбільшого міста Вісконсіна, і менше ніж за дві години їзди на автомобілі від Чикаго.

Турботлива спільнота

Керролл — це згуртована спільнота, де турбота — це більше, ніж просто кліше. Взяти на себе відповідальність за те, щоб зробити світ кращим, є частиною нашої особистості. З першого дня перебування в університетському містечку наші студенти беруть участь у службових заходах, віддаючи це вперед, віддаючи по всій території Великої Вокеші та Мілуокі.

Активний кампус

Наші піонери також навчаються та розвиваються поза класною кімнатою. Наш змагальний дух процвітає в наших 23 спортивних командах NCAA Division III. Наші студенти також знаходять час, щоб займатися своїми захопленнями або досліджувати нові в таких сферах, як музика, театр, мистецтво, фотографія тощо. А з понад 50 студентськими організаціями легко досліджувати різні інтереси та заводити друзів.

Керований піонерами: Carroll University «Нове бачення відмінності» — це стратегічний план, який визначає амбітний і динамічний курс вперед: такий, який характеризується інноваціями та підприємливістю, а також підживлюється відданістю та прагненням сучасних піонерів.

З 1846 року карколомний досвід Керролла сформував життя десятків тисяч студентів. Ці піонери отримали натхнення керувати покликанням і жити повним досягненням і змістом. Наші випускники/випускники впливають на свої громади та на життя інших. Вони виступають проти несправедливості та досліджують нашу спільну людяність через віру, мистецтво, ведення бізнесу, навчання дітей і дорослих, догляд за хворими та захист довкілля. Піонери висвітлюють наш дух поваги, чесності та управління.

З кожним випускним класом наші можливості розширюються, а наша відповідальність зростає, щоб надихнути наших учнів відкрити своє справжнє призначення, стати найкращою версією себе та підготуватися до вдумливої участі в тому, щоб зробити світ кращим для всіх. Вони є частиною гордої родини, яка зміцнюється з кожним новим поколінням студентів, викладачів, співробітників і випускників/випускників.

Як і ті, хто пішов до них, вони керуються піонерами.

" Carroll University змінить світ на краще завдяки силі залученої освіти."

Цілі стратегічного плану

Протягом наступних семи років стратегічний план Carroll University зосереджуватиметься на чотирьох ключових сферах:

Поліпшення викладання та навчання

Carroll University стане лідером у навчанні студентів, які вміло підготовлені до навчання впродовж життя та професійного успіху.

Збагачення досвіду Керролла

Carroll University досягне академічної досконалості завдяки інклюзивній досконалості.

Побудова та ефективне партнерство

Carroll University максимізує вплив стратегічних партнерств, які зосереджуються на інноваціях і підприємницькому мисленні.

Стратегічне зростання

Carroll University спиратимемося на наші минулі успіхи та продовжуватимемо нашу висхідну траєкторію, навмисно розширюючи нашу освітню команду, кампус і кількість студентів.

Прийом

Мінімальний середній бал для всіх ступенів бакалавра: 2,0

Процедури вступу - міжнародні першокурсники

До приймальної комісії необхідно надати наступні документи:

 1. Заява про вступ, яку можна подати в будь-який час після успішного закінчення молодшого курсу середньої школи.
 2. Виписка з акредитованої середньої школи, яка демонструє прогрес або виконання вимог до закінчення навчання.
 3. Володіння англійською мовою: Будь ласка, надішліть підтвердження володіння англійською мовою на адресу [email protected].
 4. Тест-необов’язковий, Carroll University є необов’язковим для тестування на осінь 2022 року. Абітурієнти можуть подати оцінку ACT або SAT як доказ свого володіння англійською мовою

Рішення щодо заявок приймаються, коли вони завершені, і заявникам негайно повідомляється через Офіс міжнародного прийому. У деяких випадках справи майбутніх студентів передаються до приймальної комісії для розгляду та вжиття заходів. Цей орган може дозволити вступ до університету за умови виконання певних умов або може вимагати, щоб студент відповідав певним критеріям. Остаточний допуск до програм спортивної підготовки, медсестринства, фізичної терапії та ерготерапії залежить від здатності заявника відповідати технічним стандартам, зазначеним у каталозі для кожної галузі навчання, а також стандартам охорони здоров’я, зазначеним у форми здоров’я Carroll University .

Абітурієнти з обмеженими можливостями не несуть зобов’язань повідомляти про свої обмежені можливості під час подачі заявки. Проте заявник може повідомити приймальну комісію про свою інвалідність, якщо він вважає, що він/вона не відповідає звичайним вимогам до університету. Інвалідність може бути прийнята до уваги щодо загальної успішності студента, впливу інвалідності на його/її академічні досягнення та ймовірності успіху студента в програмах, курсах і заходах університету.

Володіння англійською мовою:

Є кілька способів виконати вимоги щодо знання англійської мови для Carroll University :

Усі Заявники

 • Тест з англійської як іноземної (TOEFL) (код школи: 1101)
  • Мінімальний бал: 550 (PBT) / 70 (IBT) / 8 (Essentials)
 • Міжнародна система мовного тестування (IELTS)
  • Мінімальний бал: 6
 • Тест EIKEN з практичного володіння англійською
  • Мінімальний бал: до 1 класу
 • Тест Пірсона з англійської мови (PTE)
  • Мінімальний бал: 50
 • Тест з англійської Duolingo
  • Мінімальний бал: 95
 • Вісконсинський інститут англійської як другої мови (WESLI)
  • Рекомендація WESLI після успішного проходження курсів із 700 рівнів
 • The Language Company (TLC)
  • Має отримати прохідний бал або вище на рівні 9 TLC

Абітурієнти бакалаврату

 • Оцінка ACT English 18 або вище
 • Результат SAT Evidence-Based Reading and Writing 510 або вище
 • Відвідуйте середню школу США протягом 3 або більше років і запишіться на курси англійської/мовних мистецтв, які не належать до ESL.

Заявникам із таких країн не потрібно подавати докази володіння англійською мовою:

 • Австралія
 • Канада (крім Квебеку)
 • Ірландія
 • Нова Зеландія
 • Об'єднане Королівство
 • Деякі країни Карибського басейну можуть отримати право на перегляд за запитом.

Загальні вимоги до стенограми: завершення старшої середньої школи та, якщо це застосовно, завершення випускних іспитів зі школи тощо. Ми приймаємо неофіційні стенограми для цілей вступу, якщо вони перекладені англійською мовою, але вимагаємо від усіх студентів надати нам офіційні документи до другого семестру.

Кембриджські міжнародні рівні A/O: ми приймаємо O-levels і A-levels: 5 предметів – математика, англійська мова, природознавство, суспільствознавство та п’ятий академічний предмет – B або вище на O-Level можна використовувати для володіння англійською мовою та C або вище на A-Level можна використовувати для знання англійської мови

WAEC: необхідний WASSCE + скретч-картка + один із прийнятих балів рівня володіння англійською.

Стипендії та фінансування

Керролл відзначає видатні досягнення студентів. Ці стипендії доступні для першокурсників і присуджуються під час прийому. Студент має право на отримання лише однієї з цих стипендій, і розмір не збільшується з року в рік.

* Період подачі заявок на більшість стипендій закінчується до початку весняного семестру.

Академічні стипендії

Розміри стипендій на 2022-2023 н.р

Carroll University присуджує поновлювані автоматичні стипендії за заслуги (гранти, які не залежать від потреби) студентам першого курсу під час вступу. Ці стипендії базуються на сукупному середньому балі середньої школи та результатах стандартизованих тестів, якщо такі надаються. Для отримання цих стипендій не потрібно розглядати додаткову заявку! Ці поновлювані стипендії варіюються від 15 000 до 23 000 доларів на рік.

Студент отримує стипендію за заслуги на основі його академічної підготовки. У випадку, якщо академічна інформація з часом покращиться (як зазначено в довідці про закінчення середньої школи за 7-й семестр або в наданих результатах тестування), Керролл розгляне можливість отримання вищої стипендії на основі інформації, отриманої до 1 лютого 2022 року.

Відомчі/ талантливі стипендії

MacAllister Повна стипендія навчання

 • Повне навчання кожного року протягом чотирьох років.
 • Потрібна спеціальна заявка та співбесіда на кампусі. Одержувач не має права на будь-які інші стипендії чи гранти Керролла.

Бізнес-стипендія Єрсіна

 • Різні поновлювані суми.
 • Доступно для студентів, які навчаються в галузі бухгалтерського обліку, бізнес-адміністрування, економіки підприємства, фінансів, адміністрування охорони здоров’я, менеджменту та лідерства чи маркетингу.

Наукова стипендія Девіса Отто

 • ​10 000$ разом; 2500 доларів США з можливістю поновлення на рік.
 • Для студентів наук. Потрібна спеціальна заявка та співбесіда.

Інженерна стипендіальна програма

 • $4 000–$20 000 разом; 1000–5000 доларів США з можливістю поновлення на рік.
 • Доступно для студентів, які навчаються за спеціальністю «передінженерна/прикладна фізика». Вимагає спеціального застосування.

Стипендія Джорджа Ф. Кеннана

 • 5000 доларів США разом; $1250 з можливістю поновлення на рік.
 • Для студентів, які навчаються на історичному факультеті. Потрібна спеціальна заявка та співбесіда.

Програма можливостей кар'єри в галузі охорони здоров'я (HCOP)

 • Стипендії починаються від $5000 і збільшуються кожного навчального року.
 • Відповідні студенти – це студенти першого курсу з економічно чи освітньо несприятливого середовища.

Стипендія Джорджа та Джеральда Біттерів

 • $1000–$3000 на рік.
 • Доступно для студентів із середньої школи Південного Мілуокі або Кудахі з середнім балом 2,0 або вище. Вимагає спеціального застосування.

Театральні стипендії

 • 4000 доларів США разом; 1000 доларів США з можливістю поновлення на рік.
 • Доступно студентам театрального профілю. На основі прослуховування.

Музична стипендія

 • Різні поновлювані суми.
 • На основі прослуховування. Музичні спеціальності та неспеціалісти мають право.

Мистецька стипендія Енн Харді

 • 1750 доларів США за чотири роки.
 • Доступно для студентів, які навчаються за спеціальністю мистецтво або фотографія. Потрібна спеціальна заявка та подання художнього портфоліо.

Стипендія Les Klug Photography Scholarship

 • Річна стипендія в розмірі $500.
 • Доступно для студентів спеціальності «Фотографія». Потрібна спеціальна заявка та подання фотопортфоліо.

Стипендія Джека та Коррін Райхерт

 • Мінімум $2000 з можливістю поновлення на рік.
 • Доступно для студентів West Allis Central або Nathan Hale High School із середнім балом 2,0 або вище. Вимагає спеціального застосування.

Waukesha State Bank

 • Річна стипендія в розмірі 1000 доларів США.
 • Доступно для учнів старших класів середньої школи, які проживають або відвідують середню школу в окрузі Вокеша та планують відвідувати Carroll повний робочий день восени. Потрібна спеціальна заявка.

Кіберспортивні стипендії

 • Різні поновлювані суми. До 2500 доларів.
 • Ця нагорода вручається новим студентам, які продемонстрували відмінні результати в обраному кіберспортивному титулі.
 • На основі випробувань (будь ласка, надішліть електронного листа головному тренеру з кіберспорту Крісу Пулламу ([email protected]). Доступно для всіх вступників незалежно від спеціальності.

Якщо не зазначено інше, стипендії можна поновити на чотири роки, якщо студент має статус бакалавра денної форми навчання. Студент має право на отримання лише однієї з цих стипендій. Проте академічну стипендію та додаткові винагороди можна отримати.

Додаткові нагороди

Премія «Традиція Хільгера».

 • 500 доларів на рік з можливістю поновлення.
 • Доступно для дітей, онуків, братів і сестер випускників/теперішніх студентів або для рекомендацій випускників; присуджується під час прийняття.

ROTC

 • Змінні поновлювані суми.
 • Вимагає спеціального застосування. Відвідайте marquette.edu/rotc/airforce для отримання додаткової інформації.

Стипендія свободи/Програма жовтої стрічки

 • Змінні поновлювані суми.
 • Доступно для ветеранів після 9/11 через Yellow Ribbon GI Education Enhancement Program. Будь ласка, зверніться до реєстратора.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Waukesha

  North East Avenue,100, 53186, Waukesha

  Запитання