Carrick Institute

Carrick Institute

Carrick Institute

Введення

Ласкаво просимо

Як канцлер нашої аспірантури я рада вітати вас в Carrick Institute . Ми є перспективним навчальним закладом, який прагне надати поточну навчальну програму, засновану на доказах, що має значення для нашої світової спільноти. Досвід нашого вченого зосереджується на відмінному навчальному середовищі, яке використовує новітні технології та педагогічну експертизу, що полегшує оволодіння складним предметом. Наш магістр наук з клінічної програми нейронауки надає нашим вченим навички, щоб вони могли досягти успіху як науковці, клініцисти, викладачі та дослідники. Від імені нашого видатного викладача, науковців та випускників я радий вітати вас у нашій родині Carrick Institute .

Фредерік Р Керік

DC, доктор наук, MS-HPEd

Буро тисячоліття / Пікселі

128479_pexels-photo-1438072.jpeg

Про нас

Carrick Institute є незалежним, середнім навчальним закладом, ліцензованим Комісією незалежної освіти Департаменту освіти Флориди, щоб запропонувати ступінь магістра наук з клінічної нейрології.

Carrick Institute надає своїм студентам після середнього ступеня можливість підготуватися до нових та додаткових освітніх можливостей у галузі клінічної нейронауки. Завдяки керівництву викладачів Інституту в навчальних програмах розглядаються теоретичні аспекти, а також практичні та творчі застосунки в процедурах клінічної нейрології та посилюються з іншими практикуючими фахівцями в галузі клінічної нейрології.

"Той, хто вивчає медицину без книжок, плаває по незвіданому морю, а той, хто вивчає медицину без пацієнтів, взагалі не їде в море".

- Вільям Ослер

Carrick Institute Керріка створює та постачає

 • Високопродуктивне лідерство - здатність впевнено вести себе та інших для досягнення високої продуктивності.
 • Глобальна ефективність - здатність ефективно працювати в різних культурах для вирішення критичних проблем клінічної нейрології.
 • Клінічне опанування нейронауки - здатність підвищувати особистісні та організаційні показники завдяки вивченню клінічної неврологічної технології.
 • Інноваційний розум - здатність мислити та діяти творчо в галузі технологій клінічної нейрології.
 • Клінічна експертиза нейронауки - здатність робити стратегічний внесок завдяки високорозвиненим функціональним навичкам клінічної нейрології.
 • Професійний навчальний план - здатність вчитися на академічних та освітніх принципах, що ґрунтуються на та враховують потреби технологій клінічної нейрології.
 • Професійний факультет - здатність працювати з академічними та дослідницькими клінічними неврологами, а також працювати з практичними професійними клінічними неврологами.
 • Освітній обмін - здатність працювати з іншими професійними клінічними неврологами з можливостями міжнародного освітнього обміну.

Лисиця / Пікселі

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

Опис місії

Місія Carrick Institute для післядипломних досліджень полягає в тому, щоб розробити і підтримувати різноманітне співтовариство вчених-клініцистів для участі в науці, відкритті та відданості служінню людству.

Чому б вибирати нас

Carrick Institute присвячений наданню складних та якісних навчальних досвіду клінічної нейрології для різноманітної групи відданих фахівців.

Висококваліфіковані професори

 • Наша команда висококваліфікованих викладачів Carrick Institute забезпечує найвищу якість навчання та керівництва протягом всієї програми.

Магістри наук з клінічної нейронауки

 • Магістр наук з Carrick Institute Керріка зі ступеня клінічної нейронауки призначений для підготовки клінічних неврологів для проведення досліджень з вивчення та функції нервової системи людини.

Розширений навчальний план

 • Наша навчальна програма поєднує біологію, психологію та природничі науки з клінічною перспективою нейронауки в охороні здоров'я.

Фотографії EVG / Пікселі

128714_pexels-photo-1170979.jpeg

Розташування

 • Cape Canaveral

  8910 Astronaut Blvd, Ste 102, 32920, Cape Canaveral

Запитання