Carolina Christian College

Carolina Christian College

Carolina Christian College

Введення

Carolina Christian College ( CCC ) - це приватна, неприбуткова, спеціальна організація, що базується на вірі, чотирирічною та старшою. Carolina Christian College готує людей для християнських служб за допомогою біблійних та теологічних студій, загальної освіти в галузі мистецтв та наук та професійних студій. Акцент робиться на культурній обізнаності та керівництві, які підготують робітників до створення та служіння церкві в США та в усьому світі.

Дотримуючись спеціальних цілей Коледжу, зазначених вище, Carolina Christian College визнає, що студент повинен бути якомога повніше підготовленим.

Понад сім десятиліть Carolina Christian College готує християнських лідерів, що позитивно впливає на їх громади. Ці добре навчені лідери позитивно впливають на громади та нації у всьому світі, очолюючи та будуючи церкви, беручи активну керівну роль у приватному та урядовому секторах та діловому співтоваристві. Ми працюємо над тим, щоб забезпечити такий тип керівництва, який може подолати розрив у спілкуванні між людьми різних культур на місцевому та світовому рівні. Carolina Christian College пропонує унікальну можливість для афроамериканців, кавказців та студентів усіх рас, зацікавлених у міському служінні. Наше активне міжрасове середовище забезпечує соціальний та освітній досвід, що дозволяє нашим студентам стати успішними лідерами в громаді з біблійним світоглядом.

Carolina Christian College є надання біблійних академічних програм, які готують чоловіків і жінок усіх рас до служіння та служіння громаді, зосереджуючи увагу на афроамериканській громаді.

Розташування

  • Winston-Salem

    Indiana Avenue,4209, 27105, Winston-Salem

    Запитання