Keystone logo
Carnegie Mellon University  School of Design

Carnegie Mellon University School of Design

Carnegie Mellon University  School of Design

Введення

Школа дизайну в Карнегі-Меллон є однією з найстаріших і найбільш шанованих програм у Північній Америці. Ми маємо багату історію дизайну продуктів та комунікацій і були однією з перших програм, що запропонували ступінь магістра з дизайну взаємодії. Наші програми беруть участь близько 250 студентів та аспірантів з різних професій, натхненних широким спектром мотивацій та кар'єрних амбіцій.

Отримайте доступ до широкого кола дисциплін.

Ours - одна з єдиних провідних дизайнерських програм, що пропонують ступені на бакалаврському, аспірантському та докторському рівнях у мультидисциплінарному дослідницькому університеті з найвищим рейтингом. Розташований у Пітсбурзі, штат Пенсільванія, Карнегі-Меллон - це унікальне місце, де дизайн, мистецтво, науки та гуманітарні науки сходяться. Ми просуваємо інтегрований процес проектування, який включає перспективи кожної з цих дисциплін.

Ви будете працювати з людьми в будь-який момент їхньої кар’єри, маючи досвід у таких різноманітних галузях, як журналістика, інженерія, образотворче мистецтво, антропологія, психологія, бізнес - і, звичайно, дизайн. Ви також матимете змогу побудувати міцну та різноманітну професійну мережу з іншими, які є одними з найкращих у своїй галузі.

Міцна основа для ваших наступних кроків.

В основі своєї діяльності - вирішення проблем. Не дивно, що підприємства та установи сприймають цінність дизайну, і попит на професіоналів у галузі дизайну ніколи не був більшим. Організації активно шукають нові підходи до вирішення проблем в умовах загострення ділових, соціальних та екологічних проблем.

Наші програми готують вас до найвищих робочих місць у провідних компаніях та організаціях сьогодні, одночасно навчаючи проектувати з урахуванням майбутніх поколінь. В останніх рейтингах дизайнерських шкіл, що базуються на результатах кар'єри, наші програми постійно виходять на перше місце. Наші випускники займають деякі найбажаніші посади в цій галузі, працюючи в транснаціональних компаніях, дизайнерських фірмах та некомерційних організаціях. Деякі стають дослідниками та викладачами дизайну, а багато хто відкриває власний бізнес. Кар'єрні можливості - і ваш потенціал вплинути на світ - безмежні.

Наші випускники працюють у Whirlpool, Volkswagen / Audi, Motorola, Apple, Microsoft, Google, Facebook, Skype, Pinterest, IDEO, R / GA, Isobar, клініці Mayo та музеях Карнегі в Пітсбурзі.

Розташування

  • Pittsburgh

    Forbes Avenue,5000, 15213, Pittsburgh

    Запитання