© photo courtesy of CMU
Carnegie Mellon University - School of Computer Science

Carnegie Mellon University - School of Computer Science

Carnegie Mellon University - School of Computer Science

Введення

Наша місія полягає в тому, щоб лідирувати в дослідженнях і освіті з інформатики, які мають реальний вплив, — розширювати межі галузі та виховувати лідерів наступного покоління.

Різноманітність, справедливість та залучення

За своєю основою Школа інформатики є колективною та великою спільнотою, яка прагне справедливості та інклюзивності. Як глобальна спільнота, надзвичайно важливо, щоб SCS була привітною та інклюзивною, щоб досягти досконалості в навчанні, дослідженні та застосуванні інформатики. Ми працюємо над тим, щоб забезпечити рівний доступ для студентів, співробітників і викладачів з різних професій.

Ми також визнаємо, що інституції в нашій країні повинні бути агентами змін, щоб створити більш справедливий і справедливий світ. Завдяки нашій спадщині створення керованих даними рішень для вирішення складних реальних проблем, CMU та SCS мають унікальні можливості для позитивного впливу на траєкторію цієї трансформації.

Інформаційні ініціативи

Інформатика як галузь стикається з неймовірними проблемами. Лише кожна четверта школа пропонує будь-яку форму уроків цифрової грамотності — приголомшлива кількість, враховуючи, що в 2020 році в США буде близько 1,4 мільйона робочих місць, пов’язаних з інформатикою. На даний момент ми матимемо достатньо випускників CS на національному рівні, щоб заповнити приблизно третину з них. Що ще гірше, більшість шкіл, які пропонують курси CS, знаходяться в заможних шкільних округах, створюючи великий розрив у знаннях між дітьми з різного соціально-економічного середовища.

У SCS ми наполегливо працюємо, щоб подолати цей розрив і познайомити студентів з інформатикою задовго до того, як вони вступлять до коледжу.

Віддача СКС

Відзначайте минуле, фінансуйте майбутнє

Комп’ютерна наука лежить в основі майже всього в нашому житті у спосіб, який ми не могли собі уявити покоління тому, і SCS відіграла величезну роль у викликанні цих кардинальних змін. Але поки ми вшановуємо нашу історію, ми зосереджені на майбутньому. Ми навчаємо новаторів і мрійників створювати технології, які змінять життя та роботу наступного покоління. Ваш подарунок SCS підтримує цих мрійників, але на цьому не закінчується. Це також дозволяє нам допомагати викладачам досягати їхніх дослідницьких цілей. Це дає нам можливість швидко рухатися, щоб задовольнити потреби в освіті та якості життя. Це допомагає нам розвивати нові способи роботи з громадою, поширювати інформацію про SCS і заохочувати майбутні покоління розглядати інформатику як кар’єру.

Ваша відданість SCS фінансує наше майбутнє. І це дуже дивно.

Розташування

  • Pittsburgh

    Forbes Avenue,5000, 15213, Pittsburgh

Запитання