Carlton Trail Regional College

Carlton Trail Regional College

Carlton Trail Regional College

Введення

Carlton Trail College - один з провідних навчальних та навчальних закладів Саскачевану. Починаючи від пропонованих нами програм, закінчуючи послугами, які ми надаємо, ми прагнемо допомогти вам досягти ваших цілей у галузі освіти, кар’єри та навчання.

Carlton Trail College - один з провідних навчальних та навчальних закладів Саскачевану. Ми обслуговуємо кар’єру, працевлаштування, навчання та освітні потреби студентів, підприємств, промисловості та громад у східно-центральній частині Саскачевану. Маючи офіси в Гумбольдті, Вотроусі та Винярді, а також навчальні класи по всьому регіону, наші програми та послуги створюють важливі академічні, соціальні та економічні переваги для наших студентів та підприємств, які наймають наших студентів.

Наша відданість забезпеченню виняткових навчальних та освітніх програм допомагає забезпечити успіх людини, бізнесу та регіону. Ми наполегливо працюємо, щоб залучити громади, яким ми служимо. Ми співпрацюємо з бізнесом, галузями та громадами, включаючи Перші країни регіону, для задоволення конкретних потреб у освіті та навчанні. Наші програми можна налаштувати та доставити на місці або в одному з наших закладів.

Розташування

  • Southey

    Railway Avenue,230, S0G 4P0, Southey

    Запитання