Keystone logo
© Capitol Technology University
Capitol Technology University

Capitol Technology University

Capitol Technology University

Введення

Capitol Technology University стратегічно розташований недалеко від Вашингтона. Заснована в 1927 році, Capitol Tech зосереджена на наданні академічних програм для майбутньої робочої сили, які призведуть до успіху в глобальній спільноті, що розвивається. Будучи закладом, орієнтованим на STEM, ми прагнемо побудувати партнерські відносини з національними та міжнародними компаніями та некомерційними організаціями, які впливають на майбутній розвиток технологій. Наш факультет є досвідченими, експертами-практиками у своїх галузях. Викладачі Capitol Tech передають свій реальний досвід у клас, надаючи нашим студентам повне розуміння того, як застосувати отримані знання для майбутньої роботи.

Програма магістра наук з інформатики надає студентам можливість спілкуватися з викладачами та колегами, які захоплені зростаючою сферою інформатики. Студенти матимуть можливість зосередитися на одній із трьох областей: Розробка програмного забезпечення - Інженерія програмного забезпечення є універсальною сферою з безліччю можливостей у різних секторах.

Від відомих технологічних гігантів, таких як Google і Microsoft, до революційних стартапів, некомерційних організацій і уряду, потреба в інженерах програмного забезпечення є повсюдною. Цей ступінь надає вам універсальний набір навичок, який можна застосувати в будь-якій галузі, даючи вам свободу вибору кар’єрного шляху. Кібербезпека. Динамічний характер галузі кібербезпеки означає, що завжди є чому навчитися. Кіберзагрози постійно розвиваються, а нові технології, як-от штучний інтелект, квантові обчислення та блокчейн, створюють як нові виклики, так і можливості для кібербезпеки.

Ця постійна еволюція робить кібербезпеку захоплюючою сферою для тих, хто навчається протягом усього життя, і тих, хто процвітає у вирішенні складних проблем. Штучний інтелект. З розвитком технологій штучний інтелект значно покращує взаємодію людей із машинами. Від автономії до вдосконалення, машинне навчання штучного інтелекту дозволяє технологіям розвиватися такими способами, які ми навіть не уявляли, і потрібні освічені професіонали, щоб керувати цим прогресом етичним і значущим чином.

Чому Capitol Tech

Capitol Technology University є частиною великої кількості робочих місць, що постачає людський капітал для найбільш технологічно передових державних установ Америки та їхніх ланцюжків поставок у приватний сектор.

У той час як багато випускників коледжів намагаються знайти значущу роботу зі своїми дипломами, Capitol Tech є стартовим майданчиком для кращого життя. Це тому, що ми зосереджені на професіях у галузі STEM і надаємо студентам практичний реальний досвід, необхідний їм для виходу на сучасний ринок роботи в сфері технологій.

Місія

Місія Capitol Technology University полягає в навчанні людей професійним можливостям у галузі техніки, комп’ютерних та інформаційних наук та бізнесу. Ми надаємо відповідний досвід навчання, який веде до успіху в глобальній спільноті, що розвивається.

Бачення

У 2025 році, згідно з заявою про місію, Capitol Technology University буде розглядатися його складовими та громадськістю як:

 • Вищий навчальний заклад, орієнтований на STEM, який надає ступінь бакалавра та магістра в галузі інженерії, інформатики та лідерства в технологіях, має гнучкість і можливості для зростання, а також адаптує пропозиції до нових потреб робочої сили.
 • Постачальник практичного, актуального для кар’єри навчання, яке проводиться в міждисциплінарному та інтерактивному середовищі, де викладачі та співробітники підтримують досягнення та успіх студентів.
 • Університет, який надає програми так само виняткової якості через очні та віртуальні аудиторії, а також інші форми та суміші методів навчання, які відповідають навчальним потребам наших студентів.
 • Організація з викладачами та керівництвом, які стимулюють і впроваджують нові навчальні програми, дослідження та підприємницьку діяльність для професій, які ми обслуговуємо, і це приносить користь різноманітній спільноті учнів.
 • Організація, яка тісно пов’язана з місцевими, регіональними та національними партнерами в бізнесі, уряді, некомерційних організаціях і професіях, які впливають на майбутній розвиток технологій і політику.
 • Організація, яка залучає світову спільноту шляхом навчання іноземних студентів, координації з викладачами та підтримки багатонаціональних професійних асоціацій.
 • Університет, який розвиває випускників з навичками комунікації, аналізу та критичного мислення, які дозволяють їм досягти успіху в глобальному середовищі та навчатися протягом усього життя як технічні професіонали, лідери та інноватори.
 • Університет, який готує випускників до роботи та кар’єри, і який служить ширшій меті освіти для вирішення національної політики, заснованої на потребах, шляхом наукового розгляду.
 • Організація відповідного розміру для якісної освіти та фінансової життєздатності, зі стійкими активами для викладачів і співробітників, щоб забезпечити найкращу освіту STEM.

Цінності

Основні цінності – це характеристики, які ми приймаємо, працюючи разом над виконанням місії та досягненням бачення установи.

 • Якість - завжди прагне до постійного вдосконалення
 • Зростання - розширення та зміна для задоволення нових потреб суспільства
 • Лідерство - пропозиція творчого, підтримуючого та спільного лідерства
 • Баланс - підтримання рівноваги між конкуруючими потребами
 • Чесність - бути чесним, етичним і відкритим
 • Командна робота - застосування колективних зусиль для підтримки студентів і персоналу
 • Комунікації - надання своєчасної та корисної інформації
 • Гнучкість - відкривати та використовувати можливості
 • Безпека - підтримання обізнаності та запобігання нещасним випадкам і загрозам

Особливості кампусу

Capitol Technology University запрошує вас і вашу родину відвідати наш приміський кампус у Лорелі, штат Меріленд, поблизу Вашингтона, округ Колумбія, та Балтимора, штат Меріленд. Переконайтеся на власні очі в нашій дружній атмосфері, чудових навчальних програмах, невеликих класах, найсучасніших лабораторіях і ресурсах, а також комфортних гуртожитках.

  Прийом

  Крок 1: Подати заявку

  Іноземні першокурсники та студенти, які переведені вперше, можуть використовувати загальну заявку або нашу програму випускників для іноземних студентів. За заявку стягується 50 доларів США.

  Крок 2: надайте підтвердження володіння англійською мовою

  Усі люди, для яких англійська мова не є рідною, повинні продемонструвати задовільний рівень володіння англійською. Прийнятні такі варіанти: Тест з англійської як іноземної (TOEFL) мінімальний бал 80 (в Інтернеті)/550 (в паперовому вигляді); Міжнародний іспит з англійської мови (IELTS) мінімальний загальний бал 6,5 та жодний індивідуальний бал нижче 6,0 Мінімальний бал Duolingo 115; Міжнародний іспит ESOL B2 від LanguageCert з усіма балами 39 або вище (письмо, читання, аудіювання та усне мовлення) Мінімальний бал SAT з доказового читання та письма 520; Підтвердження успішного завершення (C або вище) композиції англійської мови в акредитованому університеті чи коледжі в Сполучених Штатах.

  Крок 3. Надішліть офіційні стенограми

  Надішліть свої стенограми бакалаврату до Капітолію. Офіційну підписану стенограму необхідно надіслати безпосередньо з вашої школи до приймальної комісії. Якщо ви навчалися в кількох навчальних закладах, слід подавати лише ті стенограми з опублікованою кінцевою ступенем.

  Або надішліть ваші стенограми в електронному вигляді до приймальної комісії магістратури Capitol Tech .

  Для тих заявників, які відвідували вищий коледж та/або університет за межами Сполучених Штатів, ваші академічні записи повинні бути оцінені членом організації Національної асоціації служб оцінювання атестатів (NACES). Незалежно від громадянства, мови чи країни проживання, ваші академічні записи повинні бути оцінені членом організації NACES. Вибираючи тип оцінювання, обов’язково вибирайте Оцінювання курсу за курсом.

  Як застосовувати

  Напишіть своє есе до вступу, ви не можете подати заявку без есе.

  Подайте заявку на отримання ступеню доктора в Capitol Tech за допомогою онлайн-форми вступу

  До заявки можна прикріпити як есе, так і резюме.

  Потрібні 2 рекомендації, які автоматично надсилаються з програми. Ви можете отримати доступ до форми рекомендацій, щоб надіслати її безпосередньо тим, хто рекомендує. Форму необхідно надіслати на адресу [email protected]

  Щоб заповнити заявку, надішліть плату в розмірі 100 доларів США, яка не повертається.

  *Партнери EdAssist, будь ласка, надішліть електронною поштою повідомлення про прийом на докторантуру Capitol Tech ПЕРЕД оплатою внеску.

  Будь ласка, надішліть офіційні стенограми безпосередньо до Capitol Technology University .

  Їх можна надіслати в електронному вигляді електронною поштою до відділу прийому на докторантуру Capitol Tech (бажаний метод з огляду на час).

  • Або їх можна надіслати на адресу:
  • Управління прийому
  • 11301 Springfield Road
  • Лорел, MD 20708

  *Зверніть увагу: якщо ваш ступінь було отримано за межами США, ваші академічні записи повинні бути оцінені незалежною акредитаційною агенцією. Ви можете знайти список агентств на https://www.naces.org/members. Вибираючи тип оцінювання, обов’язково вибирайте Оцінювання курсу за курсом.

  *Оцінки повинні бути подані безпосередньо від оцінювального агентства, щоб вважатися офіційними.

  Доктор наук з кібербезпеки вимагає галузевої сертифікації, наприклад CISSP, GSE, CGEIT або CISM. Якщо у вас виникли додаткові запитання щодо вимог до сертифікації, надішліть електронний лист до відділу прийому в докторантуру Capitol Tech .

  Коли ваш файл буде заповнений, його буде передано до приймальної комісії для перевірки.

  Включіть плату за заявку, яка не повертається, у розмірі 100 доларів США.

  Зв’яжіться з коледжем або університетом, де ви отримали ступінь, і надішліть офіційну запечатану стенограму безпосередньо на адресу:

  • Вища приймальна комісія
  • Capitol Technology University
  • 11301 Springfield Road, Laurel, MD 20708.

  Для тих заявників, які навчалися в коледжі та/або університеті після закінчення середньої школи за межами Сполучених Штатів, ваші академічні записи повинні бути оцінені членом організації Національної асоціації служб оцінювання атестатів (NACES). Незалежно від громадянства, мови чи країни проживання, ваші академічні записи повинні бути оцінені членом організації NACES. Вибираючи тип оцінювання, обов’язково вибирайте Оцінювання курсу за курсом.

  Доктор наук з кібербезпеки вимагає галузевої сертифікації. CISSP, GSE, CGEIT або CISM відповідатимуть вимогам. Інші також можуть відповідати вимогам. Якщо у вас виникли додаткові запитання щодо вимог до сертифікації, надішліть електронний лист до відділу прийому в докторантуру Capitol Tech .

  Надішліть своє поточне резюме в Microsoft Word або PDF електронною поштою до докторантури Capitol Tech . Переконайтеся, що назва файлу містить ваше ім’я та прізвище, а в темі додайте своє резюме для вступу до аспірантури.

  Завантажте форму рекомендації зі сторінки прийому на порталі myCapitol і надішліть 2 форми рекомендацій на вказану вище адресу.

  Коли ваш файл буде заповнений, його буде передано до приймальної комісії для перевірки.

  Розташування

  • Laurel

   Springfield Road, 11301, 20708, Laurel

  Запитання