CANVAS

CANVAS

CANVAS

Введення

CANVAS Ecole Art-Mode - швейцарський коледж мистецтв, який спеціалізується на моді та графічному дизайні. Базируючись у Лозанні, Швейцарія, школа має досвід понад 25 років, який навчає студентів входити в галузі візуального мистецтва та моди. Школа пропонує унікальний вибір творчих курсів, які дозволяють студентам отримати теоретичні та практичні навички, необхідні для опанування обраної ними дисципліни.

Завдяки широкому спектру курсів та ступенів, CANVAS дозволяє студентам свободу та гнучкість підлаштовувати власну графік курсу. За допомогою підбору коротких та довгих курсів студенти можуть навчатися у своєму темпі, знаючи, що всі класи пропонують Європейські залікові заліки (ECTS), які згодом можуть бути застосовані до програми навчання.

131658_Image1.jpg

люб’язність фото CANVAS

Трамплін, щоб розпочати кар’єру як творчий засіб

CANVAS надає студентам відповідь на те, як розпочати свою кар’єру в галузі візуального мистецтва чи моди. Будучи піонером у вищій освіті у галузі дизайну, моди та образотворчого мистецтва, CANVAS має досвід роботи з 25-річним досвідом.

Базований у самому центрі Лозани (у франкомовній частині Швейцарії), CANVAS помітно виріс за останні 15 років. Його засновники пройшли навчання у швейцарських Hautes Ecoles з моди та графічного дизайну, і захоплюються дизайном та педагогікою. Вони створили CANVAS з амбіцією забезпечити якісну технічну підготовку для студентів, зацікавлених стати завтрашніми дизайнерами моди, кравцями, графічними дизайнерами та ілюстраторами.

Програма CANVAS визнана швейцарськими професійними та освітніми організаціями, сертифікована швейцарськими державними органами (CIO, AI) та Європейською федерацією освіти (FEDE).

Досвід служби творчості

CANVAS визнаний своїм високим рівнем відмінності у мистецтві. Його студенти регулярно виступили в деяких найпрестижніших європейських конкурсах дизайну.

Школа може похвалитися динамічним та досвідченим викладачем, який уважно ставиться до реалій та вимог професійної інтеграції своїх студентів, адаптуючи та коригуючи свої методи викладання з метою задоволення потреб кожного учня, готуючи їх до потреб та очікувань праці ринок.

У школі пропонуються як денні, так і вечірні заняття, а також можливість проходити навчання за програмою ступінь та сертифікатів за сумісництвом, щоб дозволити учням скласти персоналізований розклад, що відповідає їх потребам та дозволяє керувати своїми професійними та особистими зобов'язаннями.

CANVAS пишається тим, що є частиною великої та впливової полікультурної спільноти пристрасних творців . Школа пропонує мультикультурний мистецький підхід, який враховує різні культури нашого світу та дозволяє особисте та професійне збагачення своїх учнів.

Творча педагогіка

Навчання CANVAS поєднує теоретичний та практичний підхід до художньо-технічних аспектів творчих професій, до яких він готує своїх студентів. Методика та інструменти викладання дають студентам глибоке розуміння та оволодіння обраною ними дисципліною, щоб дозволити їм професійно утвердитися до кінця навчання.

У партнерстві з професійними компаніями, майстернями та ательє CANVAS пропонує своїм студентам навчальну гнучкість для отримання професійного досвіду під час навчання і завжди уважний до амбіцій та завдань кожного студента. Проекти з працевлаштування надають студентам прямий досвід на ринку та допомагають їм розвинути початкову професійну мережу.

Великий вибір програм

CANVAS забезпечує доступне навчання у сферах модного дизайну, пошиття та модних технік, графічного дизайну та ілюстрації. Програми школи постійно оновлюються та переглядаються, щоб не відставати від еволюції практик та тенденцій у галузі моди, дизайну та візуальних мистецтв.

Школа пропонує широкий спектр міжнародно визнаних ступенів та сертифікатів, включаючи:

  • Сертифікати короткого курсу
  • Підготовчі сертифікати
  • Ступені фундаменту
  • Ступені спеціалізації
  • Бакалавр
  • Вечірні заняття

Європейська система передачі кредитів (ECTS)

Ступені CANVAS в модному дизайні, пошитті та модних техніках, графічному дизайні та ілюстраціях є вищим професійним стандартом і інтегровані в еквівалентність Європейської системи передачі кредитів (ECTS), яка пропонує вищі ступені на "3-5- 8 'модель (бакалаври - магістра - доктора). Ця система заснована на навантаженні програми та навчальних годин, необхідних для досягнення цілей програми.

Приєднуйтесь до CANVAS щоб підняти навчання на наступний рівень та забезпечити досягнення своїх творчих цілей!

Розташування

  • Lausanne

    Avenue de Sévelin 46, 1004, Lausanne

Програми

Запитання