© Eli Haney, Northwest University photographer
Canisius College

Canisius College

Canisius College

Введення

Канізіус коледж є провідним приватним університетом у Західній Нью-Йорку, один з 28 єзуїта, католицькі коледжі в країні і незмінно входить до числа кращих регіональних коледжів на північному сході. Заснована в 1870 році німецькими єзуїтів, Канізіус коледж названий на честь Святого Петра Канізій, відомий голландський педагог і один з початкових членів Товариства Ісуса. Те, що почалося в одному будинку в центрі міста Буффало в даний час складається з 56 будівель, розташованих на 72 акрах в житловому районі в північно-центральній Буффало.

МІСІЯ

Канізіус коледж пишається поділитися в спадщині єзуїтів, який пропонує студентам суто індивідуальну освіту міцно базується в гуманітарних науках, що підкреслює розвиток людини в цілому. Канізіус готує лідерів - інтелектуальні, турботливий, вірних осіб - у стані продовжувати і підвищити високий професіоналізм у своїй професії, їхньої громади і їхнє служіння людству.

Рейтинги і нагороди

Висока якість в освіті Canisius надійно зарекомендувала себе і займає в найрізноманітніших формах, включаючи наступні:

Бухгалтерський облік Випускники № 2 в Нью-Йорку Випускники програми бухгалтерського обліку Canisius, щорічно один з кращих програм країни, мав другий найвищий перевал в штаті Нью-Йорк. Прохідний бал був 78 відсотків серед випускників Канізіус.

Загальна Вища школа Прийняття ставок Більше 90 відсотків студентів Канізіус, які застосовуються до аспірантури приймаються. Вища школа Прийняття Вартість Закону та медичної SchoolsNine 10 Канізіус студентів, які застосовуються до юридичних та медичних шкіл приймаються.

США Новини & World Report "Americas Best коледжі " Для другий рік поспіль, Канізіус заробив самого високого рейтингу в історії коледжу з 20-місце у верхньому ярусі США Новини та World Report's2012 рейтингах Americas Best Colleges, регіональних університетів - Північний. Незмінно входить до числа кращих регіональних коледжів, Канізіус також перейшов чотири місця в "великій школи, відмінні ціни" категорії для регіональних університетів на півночі.

Forbes Америка Top коледжі Канізіус був призначений на Форбса 2012 рейтингу кращих навчальних закладів студентів 650 для якості викладання, великі перспективи кар'єрного зростання, частки випускників і низьким рівнем боргу.

Студентські служби та заходи Більше 140 коледжів спонсорованих організації пропонують Канізіус студентів досвідом, пов'язаним з обслуговуванням, засоби масової інформації, студентського самоврядування, науковці, і релігійні та соціальні інтереси.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Buffalo

  2001 Main Street Buffalo, NY , 14208-1098, Buffalo

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання