Keystone logo
Canadian Institute of Technology

Canadian Institute of Technology

Canadian Institute of Technology

Введення

ЧОМУ CIT?

Після дванадцяти років навчання, правильне рішення ви б зробити це, щоб отримати надійшов для досліджень університету в канадському технологічному інституті. Тут ви знайдете найвищі академічні стандарти і ідеальне середовище навчання. Ви будете мати життєвий досвід, вчиться в центрі динамічного міста, як Тирана. Приєднуйтесь до нас, ви будете любити CIT.

Вивчення англійською мовою

CIT вчить тільки англійською мовою, що забезпечує додаткові переваги без додаткових витрат за рахунок поліпшення ваші знання англійської мови, розширення можливостей працевлаштування в країні і дає вам доступ до міжнародної кар'єри.

Канадський курікулум

CIT надає програми, засновані на канадському навчальних програмах і поставляється на основі кращих практик системи канадської освіти, яка розширює права і можливості випускникам творчих, сміливих, заповзятливих, винахідливих навички і любов до знань.

У самому центрі Тірани

CIT розташований в одному з найбільш важливих веж Тирани, в декількох хвилинах ходьби від головної площі міста, культурних, розважальних та історичних місць, а також центральних державних установ. Це місце буде зробити у вас є час вашого життя, в той час як ви готуєте себе до захоплюючої кар'єри.

вивчення програм

CIT забезпечує ступеня бакалавра і магістра. Програми викладаються на основі Болонської системи.

Гнучкого навчання Шлях

CIT є піонером в області гнучкого шляху навчання з урахуванням мінливих потреб освіти. Ви будете мати можливість працювати і вчитися в той же час з можливістю завершити класну в будь-який час дня чи у вечірній час. Ви також можете вивчати неповний робочий день або повний робочий день або чергувати їх.

Шанси на навчання в Канаді або США

На додаток до використання канадської системи вищої освіти, CIT працює над створенням передачі або угоди Повний Належність канадських університетів. Наша система навчання дозволяє легко акредитація вашої ступеня в США і Канаді.

Міжнародні та міжнародному Утворений Академічний персонал

CIT працюють висококваліфіковані професорсько-викладацького складу, комбінуючи іноземних і албанських громадян з міжнародним досвідом освіти і професійного досвіду в класах, які вони викладають. CIT приймає індивідуальний підхід до освіти. У CIT студенти і викладачі більше, ніж команда, як в гонитві за безперервним і передових знань. CIT пропонує переваги тісного, піклуючись невеликий університетської атмосферою в поєднанні з поглибленим академічно орієнтованих досліджень.

Бачення, Місія та Essential мета інституту

VISION: Канадський технологічний інститут прагне до розвитку в студента освітній і професійний етичний дух, критичне мислення, аналітичні та навички вирішення проблем, творчості, інновацій та лідерства.

Місія: Канадський технологічний інститут є одним з небагатьох університетів Албанії викладання англійською мовою, прагне до підготовки своїх випускників, які здатні розвивати цінності, навички і знання, які вони повинні формувати їх життя, кар'єри, і суспільства. Для досягнення цієї мети, канадський технологічний інститут буде пропонувати високоякісні, магістратура та програми безперервної освіти, а також сприяти науково-дослідницької діяльності, які обслуговують місцевих і регіональних потреб.

зобов'язання: Канадський технологічний інститут висловлює свої зобов'язання за своєю місією, переслідуючи наступні цілі:

Для того, щоб запропонувати прекрасні програми навчання в окремих областях Для залучення кваліфікованих викладачів і співробітників і забезпечити їх безпечного і сприятливого робочого середовища Для отримання випускників, які є незалежними, впевнений в собі, самостійної і наполеглива для досягнення своїх особистих цілей. Для підготовки профорієнтаційної випускників, які є інноваційними, критично мислячих і довговічні учнів. Розвиток соціально відповідальних випускників, які сприйнятливі до потреб спільноти, і з повагою ставитися до шляхетним місцевим і глобальним цінностям. Уявити адекватну підтримку і турботу для студентів. Для забезпечення середовища навчання навчання в стані з найсучасніших навчальних закладів. З метою заохочення науково-дослідної діяльності та зв'язати їх громади і суспільства потреб.

Основні цілі інституту:

Міст канадському освіти. Міст до інших міжнародно визнаних університетів. Ефективним навчальним закладом розвивається умілих і знають випускників Ефективний RDC-центрованої навчальним закладом Ухвалення безперервного вдосконалення стратегії Міжнародно визнаний інститут, з академічних кредитів в перекладних північноамериканських академічних установ. Створення світового класу освіту доступною До послуг освіти та проведення RDC висококваліфікованим факультету з міжнародно визнаних університетів Пропонуючи відповідну програму задоволення потреб Албанії. стандарти і цілі Програми, засновані на вимірних програм і звичайно ж результатів. Сприяння і поширення знань в Албанії і за її межами. Пропозиція безперервної освіти, в тому числі корпоративного навчання, керівників громад, і на протязі всього життя. Працюючи в комплементарності і співпраці з іншими університетами, а не в нездорової конкуренції

Канадський технологічний інститут (CIT), також відомий як "Instituti Kanadez я Teknologjisë" (SHLUP "IKT"), належить компанії CIT - Албанія, яка має освіту в якості своєї основної діяльності в Албанії.

Запуск цього бізнесу в Албанії відбувається з Меморандуму про взаєморозуміння, підписаного між компанією і Еду Nova Consortium, досвідченого канадського консорціуму коледжів, які забезпечують освіту в середній школі та університеті рівні. Виходячи з цього, відкриття бізнесу в Албанії був підготовлений і далі Твінінг та партнерські форми співпраці з канадськими установами, що працюють в науково-дослідних, наукових і освітніх областях знаходяться в стадії розробки. У жовтні 2012 року було підписано всеосяжну угоду про співпрацю між ВПП і Globe університету, США, який повинен бути материализованном з академічної та студентської програми обміну, а також переведення студентів та взаємне визнання програм.

CIT надає навчальні програми англійською мовою і її програми відповідають вимогам і стандартам вищої освіти в США і Канаді. Навчання в CIT поставляється в зручних приміщеннях і від висококваліфікованих наукових кадрів. Останній складається з професорів і закінчив з досвідом викладання з-за кордону, а також зарубіжних професорів і інженерів, в основному з США і Канади, які мають досвід в розробці та реалізації бізнесу та інформаційних технологій.

CIT приміщення знаходяться в Zayed Center, який розташований в самому центрі албанської столиці, Тірані. Центр має в своєму розпорядженні достатніми і зручні приміщення для студентів і викладачів. CIT має загальну площею 2300 квадратний метр, що означає 11,9 м2 / студента.

Історія ЦІТ

Канадський технологічний інститут був створений в листопаді 2011 року. Канадський інститут філософії Technology є запропонувати і забезпечити студентів високо якісну освіту і навички для робочого середовища албанського і США / Канада.

Навчальні програми виключно англійською мовою забезпечує CIT використовувати найбільш оновлених навчальних матеріалів, виконуючи свою філософію до студентів в їх домагатися знань і професіоналізму, необхідного для робочих середовищ відповідно в Албанії і США / Канаді.

Створення цього університету бере свій початок з Меморандуму про взаєморозуміння, підписаного між компанією і Еду Nova Consortium, досвідченого канадського консорціуму коледжів, які забезпечують освіту в середній школі та університеті рівні. Виходячи з цього, відкриття канадського технологічного інституту в Албанії був підготовлений і далі Твінінг та партнерські форми співпраці з канадськими установами, що працюють в науково-дослідних, наукових і освітніх областях знаходяться в стадії розробки.

Університет розпочав свою діяльність з самого першого року її ліцензування та програми CIT запропоновані були програми бакалаврату в рамках: школа бізнесу

Бізнес і управління Бізнес-адміністрування та інформаційних систем

Інженерна школа

Розробка програмного забезпечення промислове будівництво

У жовтні 2012 року Канадський технологічний інститут має ліцензію запропонувати професійні та наукові програми Майстер в області:

промислове будівництво Розробка програмного забезпечення Бізнес і управління

Також в жовтні 2012 року було підписано всеосяжну угоду про співпрацю між ВПП і Globe університету, США, який повинен бути материализованном з академічної та студентської програми обміну, а також переведення студентів та взаємне визнання програм.

CIT на шляху виконання своєї філософії організовані різні міжнародні конференції:

У листопаді 2012 року CIT організували "Технологічний Албанія на сто-річчя Незалежності" У квітня 2013 CIT організована «Міжнародна конференція з питань сталого розвитку" У травні 2013 CIT організованою "Нація, національність, державності: Що в імені"

Розташування

  • Tirana

    Zayed Center, Rr. Andon Zako Çajupi, (near Wilson Square), , Tirana

Запитання