Campbell University College of Arts and Sciences

Campbell University College of Arts and Sciences

Campbell University College of Arts and Sciences

Введення

Найстаріша школа університету Кемпбелл, Коледж мистецтв і наук, продовжує надавати студентам магістрантів одну з найвидатніших освітніх програм гуманітарного мистецтва в країні.

Основна функція Коледжу мистецтв і наук Університету Кемпбелла є двоякою. По-перше, коледж забезпечує загальноосвітній компонент («загальну програму коледжу») гуманітарної освіти для всіх бакалаврських програм університету. По-друге, Коледж пропонує широкий спектр програм бакалаврських наук з традиційних дисциплін мистецтв та наук. Головною метою Коледжу мистецтв і наук є виконання цих функцій чудовим чином, що відповідає християнській місії та меті університету Кемпбелла.

Розташування коледжу в пішохідному містечку, що включає школи бізнесу, освіти, інженерії, богослов'я, права, остеопатичної медицини та фармацевтики та медичних наук, пропонує студентам можливість зустрітися з студентами та аспірантами та викладачами, що представляють безліч дисциплін та професій.

Вплив та охоплення Коледжу мистецтв та наук сягає далеко за межі головного кампусу університету. Навчальні можливості для нетрадиційних студентів доступні в Інтернеті та у головних місцях у Північній Кароліні, включаючи Ролі, Форт Брегг та Кемп Лежен. Понад 35 років університет також співпрацює з коледжем Тунку Абдул Рахмана в Куала-Лумпурі, Малайзія. Завдяки цим унікальним стосункам Коледж мистецтв та наук пропонує курси навчання, що ведуть до ступеня бакалавра наук.

Розташування

  • Buies Creek

    Main Street,143, 27506, Buies Creek

    Запитання