Cambridge College

Cambridge College

Cambridge College

Введення

Понад 45 років Cambridge College є лідером та піонером у навчанні дорослих. Маючи головний кампус у Бостоні, штат Массачусетс, та чотири регіональні регіони по всій країні, ми пропонуємо академічно чудову, економічну та доступну вищу освіту для різноманітного населення дорослих учнів.

Cambridge College приватний некомерційний заклад, акредитований Комісією вищої освіти Нової Англії (NECHE, раніше відомий як NEASC); наші різноманітні програми ступенів та сертифікатів дозволяють студентам здобути документи, необхідні для просування в кар’єрі.

Cambridge College пропонує високоякісні академічні програми протягом осені, весни та літа. Зручно для дорослих, які працюють, більшість курсів викладаються вечорами та вихідними, багато поєднуючи виїзні та онлайн компоненти. Наші понад 450 викладачів, які працюють повний та неповний робочий день, - це вчені практики, які вносять свій досвід у клас. Щороку ми зараховуємо понад 3000 студентів на наші програми бакалаврських, магістерських та докторських ступенів; а також сертифікат та сертифікат програм поглибленого навчання в аспірантурі (CAGS).

Наші понад 30000 випускників є найкращим свідченням якості та цінності освіти Cambridge College . Щодня у всьому світі вони міняють школи, в яких викладають та керують ними, служби охорони здоров’я та соціальних служб, в яких вони працюють, та громади, в яких вони живуть та служать. Вплив, який вони мають на світ, починається з відкритих дверей та доступних можливостей у Cambridge College .

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Boston

  Rutherford Avenue,500, 02129, Boston

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання