California University of Pennsylvania

California University of Pennsylvania

California University of Pennsylvania

Введення

ТАК БІЛЬШЕ, ЩО СТУПЕНЬ!

Отримайте знання, друзів на все життя та переваги в кар’єрі

Завдяки вченим світового класу, найсучаснішим закладам та сусідству з всесвітньо відомим містом Пітсбург, California University of Pennsylvania пропонує більше, ніж просто навчання.

Акредитований та доступний за ціною, Cal U забезпечує студентів прекрасним освітнім досвідом із надзвичайною цінністю. Наші професори є одними з найкращих у своїх галузях, відданих досягненню академічної майстерності та інтелектуальної жорсткості та пропонуючи реальний досвід. Вісімдесят сім відсотків штатних викладачів Cal U мають вищу наукову ступінь у своїй галузі. Вибирайте з сотень програм бакалаврської, аспірантури та докторантури, а також сертифікати, сертифікати та інші спеціальні програми. Навчайтесь у кампусі, в Інтернеті або з гібридним підходом.

Протягом 15 років поспіль Cal U був визнаний однією з найкращих шкіл на північному сході за версією The Princeton Review. І ми пишаємося тим, що отримали ще багато нагород, найвищих рейтингів та відзнак.

Як ми це робимо? Виконавши нашу обіцянку бути абсолютно найкращими у сферах, які для вас найбільш важливі. Результат - високоякісний, цінний ступінь, який допоможе вам досягти своїх цілей.

Студент природничих наук використовує мікроскоп.

Наші академіки

Cal U пропонує орієнтовані на кар’єру академічні програми, які залучають студентів до прикладного та активного навчання. Ви отримаєте міцну академічну базу у вибраній галузі разом із навичками, які мають найбільше значення для роботодавців, включаючи технологічну грамотність, спілкування, критичне мислення та колективну роботу. Наші випускники постійно знаходять роботу з найкращими роботодавцями або вступають до визнаних аспірантських програм.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • California

    University Avenue,250, 15419, California

    Запитання