California University Of Management And Technology

California University Of Management And Technology

California University Of Management And Technology

Введення

Будучи університетом інновацій, California University Of Management And Technology постійно шукає шляхи забезпечення найефективнішої освіти, щоб допомогти нашим студентам досягти своїх навчальних та кар'єрних цілей. California University Of Management And Technology приєднується до інших розробників тенденцій, таких як MBA Університету Іллінойсу та Coursera, Udacity, щоб створити наступне покоління вищих програм - соціально підключених, вдосконалених Інтернетом, ступенів ділового адміністрування, комп'ютера науки та інформаційних технологій.

Програми та курси California University Of Management And Technology розроблені для підтримки студентів денної та заочної форм навчання. Курси є систематичними, заснованими на компетентності та використовують інноваційні методи навчання. Володіння публічними виступами та технічним письмом є невід'ємною частиною вимог до ступеня. У навчальній програмі підкреслюється стурбованість питаннями, що стосуються охорони навколишнього середовища, і особлива увага приділяється практичним інженерним дослідженням. Консультативна рада лідерів галузі Кремнієвої долини активно формує характер і зміст наших програм.

California University Of Management And Technology заснований професіоналами, що мають сильний досвід у галузі освіти та бізнесу. Наш факультет прагне запропонувати високоякісну освіту, яка поєднує теорію з практичним досвідом та передовими практиками та тенденціями високотехнологічної галузі. Наші засновники мають великий освітній та галузевий досвід роботи з більшістю викладачів, що мають ступінь доктора філософії в престижному університеті. Крім того, більше половини викладачів є досвідченими менеджерами компаній Силіконової долини, кожна з яких має більш ніж 10-річний досвід роботи у галузі.

Розташування

  • Sunnyvale

    Sonora Court,1135, 94086, Sunnyvale

    Запитання