California State University San Bernardino  College of Arts and Letters

California State University San Bernardino College of Arts and Letters

California State University San Bernardino  College of Arts and Letters

Введення

Наша навчальна програма збагачує студентів та готує їх до кар'єри в різноманітних галузях. Наші викладачі та студенти активно взаємодіють з нашою місцевою громадою, надаючи безцінну державну послугу. Студентам пропонується брати участь у житті кампусу та громадських роботах, що допомагає побудувати соціальні та професійні зв'язки на все життя. Майже на кожному відділі є принаймні один активний студентський клуб або організація.

Місія

Коледж мистецтв та літератури культивує у студентів креативність та критичне мислення, дозволяючи їм передавати нові форми думки та висловлювання, що спираються на світові традиції у мистецтві та письмах. Коледж прагне передової стипендії, фантастичного творчого мистецтва, інноваційного навчання, цифрової грамотності та залучення громад. Ми навчаємо всю людину, готуючи випускників, які рефлексивні, етичні та співпрацюють.

Бачення

Ми, Коледж мистецтв та літератури, затверджуємо мистецтво та гуманітарні науки як центр інтелектуального життя, дозволяючи нашим творчим та науковим пристрастям надихнути на перетворення місцевих та глобальних спільнот.

Розташування

  • San Bernardino

    University Parkway,5500, 92407, San Bernardino

    Запитання