© Eli Haney, Northwest University photographer
California State Polytechnic University Pomona College of Environmental

California State Polytechnic University Pomona College of Environmental

California State Polytechnic University Pomona College of Environmental

Введення

Екологічний дизайн вивчає відносини, які ми маємо з побудованим та природним середовищем, а також способи взаємодії людини з навколишнім середовищем. Ми стикаємось із вираженнями екологічного дизайну у своєму повсякденному житті: будівлі, в яких ми живемо; зелені насадження, якими ми насолоджуємося; міста та дороги, якими ми проїжджаємо; та форми візуального дизайну, які перекладають і передають складні ідеї.

Коледж екологічного дизайну (ENV) в Cal Poly Pomona пропонує ступінь бакалавра та аспіранта з архітектури, ландшафтної архітектури та містобудування та регіонального планування; ступінь бакалавра з історії мистецтва та дизайну візуальних комунікацій; і неповнолітній та аспірантура з регенеративних досліджень. Він також керує діяльністю двох постійно діючих університетських художніх галерей - Художньої галереї університету імені В. Кіта і Джанет Келлог та галереї Дона Б. Хантлі.

ENV використовує багату креативну економіку та культурну столицю Південної Каліфорнії - та її географічну перевагу як глобальний шлюз для торгівлі та ідей - для підготовки студентів до успішної кар’єри. Ми виховуємо та навчаємо майбутніх дизайнерів вирішувати проблеми, які є соціально свідомими та екологічно обізнаними, займаються ремеслом та справедливістю, а також технічно та технологічно досконалі. Сила наших програм постійно відображається у національних рейтингах.

Розташування

  • Pomona

    West Temple Avenue,3801, 91768, Pomona

    Запитання