© Eli Haney, Northwest University photographer
California Aeronautical University

California Aeronautical University

California Aeronautical University

Введення

У CAU це все про вас. Ви готові розпочати свою наступну пригоду? Це подорож, яка веде до вашого майбутнього! Ми допомагаємо доставити успішних авіаційних професіоналів в авіаційну промисловість. Приєднуйтесь до CAU та станьте одним із них!

California Aeronautical University був заснований для вирішення зростаючих проблем авіації з метою пошуку кваліфікованих, добре підготовлених фахівців як для наземних, так і для польотних можливостей. З огляду на насувається дефіцит пілотів, California Aeronautical University працює над підготовкою наступного покоління авіаційних професіоналів. Завдяки виїзним заходам та авіаційним програмам університету мета CAU - відкрити очі молоді на можливість розпочати кар'єру професійних пілотів, авіамеханіків та інших авіаційних професій.

"Більшість студентів навіть не розглядають кар'єру як пілота, оскільки вважають, що вона недосяжна", - говорить президент California Aeronautical University Метью Джонстон. «Ми сподіваємось показати студентам, що стати професійним пілотом чи іншим авіаційним професіоналом є не тільки можливим, але реалістичним довгостроковим варіантом кар’єри.

Розташування

  • Bakersfield

    Boughton Drive,1450, 93308, Bakersfield

    Запитання