Caldwell University Online

Caldwell University Online

Caldwell University Online

Введення

Колдуелл університет є НЕ некомерційна католицький університет заснована в 1939 році. Натхненний Святого Домініка і католицького спадщини, він робить різницю в життя студентів і готує їх через гуманітарних і професійних досліджень, критично мислити, шукати правду, і внести свій вклад в справедливе суспільство.

Релевантність

У Caldwell університеті, ми не віримо в даремна робота. Кожен з наших інтерактивних програм є зручним і доступним. Вони змішують дослідження із застосуванням реальному житті. Завдяки змістовного співробітництва та проектів, ми надаємо вам знання і знову доопрацьовані навички, які можна застосувати негайно. Цілісна підтримка Як найціннішою частиною нашого інтернет-спільноти, присвячений факультет буде підтримувати вас. Ми демонструють глибоку прихильність до вашого успіху шляхом надання наставництва і керівництва, так що ви можете досягти своїх цілей. своєчасна підготовка

У ці дні, дорослі, як ви повертаються в школу, щоб заробити, що довго шукав після вірчих і досягти своїх цілей. Наш інтернет-програми розроблені, щоб бути зручним, гнучким і доступним. Колдуелл університет може забезпечити навички для просування в умовах швидко зростаючої кар'єри в області догляду, освіти і галузей бізнесу.

національне визнання

Нещодавно потрапив в якості 1-го рівня інституту по США Новини & World Report в "Кращі коледжі 2015». Займає 2 місце в державі для найкращого в державному коледжі онлайн 2016 року по affordablecollegesonline.org

Регіональна акредитація

2015 США Дистанційне навчання Асоціація (USDLA®) Некомерційна член. Колдуелл університет акредитований Штатів Комісії Близького з вищої освіти, Маркет-стріт, 3624, Філадельфія, Пенсільванія 19104, (267) 284- 5000. Інтернет RN до програми BSN акредитована Комісією з Енциклопедичний сестринської освіти, One Dupont Circle, NW, Люкс 530, Вашингтон, округ Колумбія, 20036 (202) 887-6791.

Розташування

  • Caldwell

    Caldwell University, 120 Bloomfield Avenue, NJ 07006, Caldwell

Запитання