Caldwell University

Caldwell University

Caldwell University

Введення

В основі освіти Caldwell University лежить наша програма гуманітарних наук, покликана спрямовувати студентів до розвитку навичок критичного мислення, оцінки різноманітних культур та набуття моральної та громадянської свідомості. Студенти розвивають цілісність себе, поглинаючи навчання через наше ядро гуманітарних наук: гуманітарні науки; фізичні та біологічні науки та математика; і соціальних наук.

Знання, інтелектуальні навички, чутливість та творчі здібності, які ви набуваєте, перевершують будь-які основні дисципліни та професії на все життя.

Розташований у мальовничому містечку Колдуелл, штат Нью-Джерсі. Нещодавно Колдвелл був визнаний третім найкращим місцем для проживання у всьому штаті Нью-Джерсі щомісячним журналом New Jersey. Caldwell University пропонує приголомшливе розташування в університетському містечку, лише за декілька хвилин ходьби від міста, де студенти знаходять магазини, кав'ярні, ресторани, кінотеатр та все, що студент може побажати.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Caldwell

    Bloomfield Avenue,120, 07006, Caldwell

    Запитання