© Eli Haney, Northwest University photographer
Cairn University School of Social Work

Cairn University School of Social Work

Cairn University School of Social Work

Введення

Мотивовані любов’ю та справедливістю Ісуса Христа, випускники програм соціальної роботи Керна втручаються у життя тих, хто цього потребує - консультуючи людей, знаходячи ресурси, сприяючи групам та сприяючи змінам в організаціях та громадах.

Світ потребує духовно та професійно кваліфікованих людей, що характеризуються грацією та співчуттям, які забезпечують компетентне втручання, яке змінює життя. Для студентів, зацікавлених у допомозі іншим, програми соціальної роботи Керна є важливою підготовкою як до аспірантури, так і до працевлаштування в соціальних службах.

Історично вкорінена в християнстві соціальна робота спрямована на добробут людей, сімей, груп та громад. Втручання, яке визначається шляхом взаємозв'язку з тими, хто обслуговується, включає консультування, придбання ресурсів, розробку політики, організацію громад, адвокацію, дослідження та освіту. У міждисциплінарній професійній та науковій галузі соціальна робота застосовує теорії психології, економіки, науки та філософії для задоволення фізичних, духовних та емоційних потреб людей.

Розташування

  • Langhorne

    Manor Avenue,200, 19047, Langhorne

    Запитання