Keystone logo
Buena Vista University (BVU)

Buena Vista University (BVU)

Buena Vista University (BVU)

Введення

Хто ми Ласкаво просимо в Буена університету Віста в Storm Lake, штат Айова. У цьому мальовничому кампусі охоплює 60 акрів і знаходиться на берегах 3200 акрів природного озера. Storm Lake має населення трохи більше 10 000 з асортиментом роздрібних, розважальних закладів та ресторанів пропозицій для того, коли ви відчуваєте, як уникнути кампус на деякий час.

БВУ пропонує привабливий і спільний освітній досвід. Насолоджуйтесь невеликої класній кімнаті, де ви дізнаєтеся про світ, життя і себе від професорів, які піклуються про вас і вкладених у ріст. Першокласний факультету БВУ будуть використовувати реальних прикладів поряд перевірених уроків, щоб підготувати вас до успіху після ходити через арку Перемоги на випускний. Поза класах, ви будете мати безліч варіантів, щоб досліджувати ваші інтереси і захоплення. З легкої атлетики та виконавського мистецтва в політиці та обслуговуванням, у вас є доступ до безлічі ресурсів та організацій, так що ви можете брати активну участь у вашій громаді - на території кампуса і за його межами. Наша бездротової кампус робить його легко залишатися на зв'язку класу друзями та колегами, будь ви сидите в бібліотеці або розвалившись на березі озера.

Крім Storm Lake

Може бути, у вас вже є певний кредит коледжу і хочу закінчити свою ступінь бакалавра в процесі навчання орієнтовані середовища, як наша, але потрібно залишатися ближче до дому. У нас є рішення. БВУ має 15 місць в громадах по всьому штату, з нашої Випускник & програми професійного навчання.

Розташування

 • Storm Lake

  Buena Vista University 610 West 4th St. , IA 50588, Storm Lake

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання